Günün Tıraşı (SOTD)
İngiliz kısmı beni aşıyor, fantezi ve macera kısmına daha çok var Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Video 
Mavi temalı tıraşım:
Nivea Mild Krem
Fs Finest 24mm
DE89 Barley
Mavi Astra
Nivea Skin Protection Losyon

5p0euf.jpg
Tobs sandalwood
Polsilver Si
Banat firca
Slim adjustable
Sap
Pereja misket limonu
King of shaves moisturiser

Tobs sandalwood ile ilk trasim kokusu bence muhteşem performans bir tobs klasiği 3 perde tahrissiz cok guzel bir tıraş oldu . Yalnız tobs kokusu o kadar guzel ve baskinki tıraştan sonra sap yaptım limon kolonya si surdum en sonda king of shaves nemlendirici surdum buna rağmen kaskimi takip motorumla ise gelene kadar buram buram sandalwood koktu kaskin içi su an çalışıyorum hala kokusu burnumda muhteşem mis.
Sayin Tipsol; motor, tobs sandalwood... İmrendirdiniz Smile

(25/04/2013, Saat: 16:58)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tobs sandalwood
Polsilver Si
Banat firca
Slim adjustable
Sap
Pereja misket limonu

Tobs sandalwood ile ilk trasim kokusu bence muhteşem performans bir tobs klasiği 3 perde tahrissiz cok guzel bir tıraş oldu . Yalnız tobs kokusu o kadar guzel ve baskinki tıraştan sonra sap yaptım limon kolonya si surdum en sonda king of shaves nemlendirici surdum buna rağmen kaskimi takip motorumla ise gelene kadar buram buram sandalwood koktu kaskin içi su an çalışıyorum hala kokusu burnumda muhteşem mis.
r41 ile ikinci tirasim. astra yesil jeilet kullandim. keske bir gün daha bekleseydim. cildim henüz son dansdan sonra hazir degildi. mama bear sandalwood & vanilla sabunun kokusu muhtesem. dr harris sandalwood ile güzel ikili olusturdu. 444 cremini hic birseye degismem. cildimi rahatlatiyor, nemlendiriyor, yumusacik olmasini sagliyor.

2r5bv55.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
TOBS Eton College krem
Fs Finest 24mm
EJ DE89 Barley
Perma-Sharp
Watsons Forest Fresh AS

Eton College kabinda durdugundan daha guzel kokuyor. Limonsu bir koku (derby limonlu kremle aman karistirmayin, ferah ve parfumsu bir limon buradaki). Perma Sharp'tan cok memnun kaldim bu tirasta. Kesinlikle konforlu bir jilet, ozellikle mavi astraya oranla. Her zamankinin aksine hic tahris hissetmiyorum; losyonu ilk surunce biraz yakti sonra gecti hemen.

33vya03.jpg
(25/04/2013, Saat: 17:28)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayin Tipsol; motor, tobs sandalwood... İmrendirdiniz Smile

(25/04/2013, Saat: 16:58)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tobs sandalwood
Polsilver Si
Banat firca
Slim adjustable
Sap
Pereja misket limonu

Aman efendim en güzelleri sizin olsun nacizane bir beverly 500 sahibiyim.
TH preshave oil
Arko kase
Lider firca
Ej barley
Feather
Arko cool af balm

Oncelikle sunu belirteyim ki arkoyu daha once cubuk olarak ve finest firca ile denedigimde kesinlikle cok kotu sonuclar almistim. Kase arko gercekten 50-60 lira verip aldigim sabunlar kadar guzelmis. Cok sasirdim diyebilirim. Koruyuculuk harikaydi. Tabi T&H preshave oil in buna mutlaka katkisi olmustur. Oil i ayrica test etmeye devam edip bir degerlendirme yazacağım. Pazardan aldigim 5 liralik lider marka firca evdeki fs finesttan daha cabuk surede ve daha kaliteli kopuk yapti, iyice sasirdim. Uzun bir aradan sonra ilk kez de kullandim ve usturanin konforu kesinlikle yok sadece hersey biraz daha hizli ama benim teknigim gelistikce usturada ayni sureyi yakalarim diye dusunuyorum. Tirastan sonra sap kullandigimda cene altim gercekten cok yandi usturada bunlari unutmustum. Arko af cool balm ise kesinlikle surekli olarak kullandigim T&H ultimate comfort ve coral skin food dan daha yatistirici bir etkiye sahip. Yarin ustura ve arko sabun, arko balm kullanarak birkez daha deneme yapacagim boylece prehave oil in etkisini anlayabilirim.

Sonuc olarak 500 tl lik setupla yapilan tiraslarimdan daha guzel ama de dolayısıyla biraz tahrisli fakat neredeyse bedava bir tiras oldum. Acaba 20 tl lik bir omega ile aya cikabilir miyim diye dusunmeye basladim.
(26/04/2013, Saat: 22:05)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TH preshave oil
Arko kase
Lider firca
Ej barley
Feather
Arko cool af balm

Oncelikle sunu belirteyim ki arkoyu daha once cubuk olarak ve finest firca ile denedigimde kesinlikle cok kotu sonuclar almistim. Kase arko gercekten 50-60 lira verip aldigim sabunlar kadar guzelmis. Cok sasirdim diyebilirim. Koruyuculuk harikaydi. Tabi T&H preshave oil in buna mutlaka katkisi olmustur. Oil i ayrica test etmeye devam edip bir degerlendirme yazacağım. Pazardan aldigim 5 liralik lider marka firca evdeki fs finesttan daha cabuk surede ve daha kaliteli kopuk yapti, iyice sasirdim. Uzun bir aradan sonra ilk kez de kullandim ve usturanin konforu kesinlikle yok sadece hersey biraz daha hizli ama benim teknigim gelistikce usturada ayni sureyi yakalarim diye dusunuyorum. Tirastan sonra sap kullandigimda cene altim gercekten cok yandi usturada bunlari unutmustum. Arko af cool balm ise kesinlikle surekli olarak kullandigim T&H ultimate comfort ve coral skin food dan daha yatistirici bir etkiye sahip. Yarin ustura ve arko sabun, arko balm kullanarak birkez daha deneme yapacagim boylece prehave oil in etkisini anlayabilirim.

Sonuc olarak 500 tl lik setupla yapilan tiraslarimdan daha guzel ama de dolayısıyla biraz tahrisli fakat neredeyse bedava bir tiras oldum. Acaba 20 tl lik bir omega ile aya cikabilir miyim diye dusunmeye basladim.

TH preshave oil incelemenizi sabırsızlıkla bekliyorum Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

T&H pre-shave oil i olabildiğince farklı kombinasyonlarda deneyip fikrimi bu sekilde aciklamayi düşünüyorum. Umarim almayi düşünenlere faydasi olur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,807 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,460 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,209 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,394 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,574 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,826 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,272 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,238 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: