Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
TOBS Sandalwood aftershave gel
TABAC Aftershave
TABAC Balsam
(08/04/2013, Saat: 02:06)kozymac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: madem böyle bir konu var soru sorayım o zaman bende =)
yurtiçi bulubileceğm su temalı parfüm tavsiyeleriniz varmıdır(tecrübe yorumları önemli bu koku için).İyi geceler...

yabancıların aquatic, bizim de sucul diye tabir ettiğimiz parfümlerden tavsiye istiyorsunuz anladığım kadarıyla. aşağıda önerdiklerim bu grubun amiral gemileri sayılabilir. çakmaları ve açıkları yanında, ıslak mendillere dahi bolca uyarlandıkları için kokuları oldukça tanıdık gelebilir. bu popülerlikleri yüzünden büyük bir flanker piyasası oluştu zaten. olsun yine de denemenizde yarar var.

** acqua di gio (g. armani)
** aqva pour homme (bvlgari)
** l'eau d'issey pour homme (i. miyake)
** cool water (davidoff)
** kenzo pour homme (kenzo)
** l'eau par kenzo pour homme (kenzo)
(08/04/2013, Saat: 19:45)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/04/2013, Saat: 02:06)kozymac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: madem böyle bir konu var soru sorayım o zaman bende =)
yurtiçi bulubileceğm su temalı parfüm tavsiyeleriniz varmıdır(tecrübe yorumları önemli bu koku için).İyi geceler...

yabancıların aquatic, bizim de sucul diye tabir ettiğimiz parfümlerden tavsiye istiyorsunuz anladığım kadarıyla. aşağıda önerdiklerim bu grubun amiral gemileri sayılabilir. çakmaları ve açıkları yanında, ıslak mendillere dahi bolca uyarlandıkları için kokuları oldukça tanıdık gelebilir. bu popülerlikleri yüzünden büyük bir flanker piyasası oluştu zaten. olsun yine de denemenizde yarar var.

** acqua di gio (g. armani)
** aqva pour homme (bvlgari)
** l'eau d'issey pour homme (i. miyake)
** cool water (davidoff)
** kenzo pour homme (kenzo)
** l'eau par kenzo pour homme (kenzo)
teşekkür ederim komşu bugün yeni birşeyler daha öğrenmiş oldumSmile
Ölmek için yaşamaya devam edemem,o halde savaşarak ölmeliyim!
Arkadaslar sabun kokan, temizlik kokan, cicek kokan (tercihen hanimeli) bir parfum var mi? Biktik ck, boss,armani vs gibi seylerden..
In the long run, we are all dead...
Kokucuk.com diye bir site var..alisveris yapan oldu mu acaba?
In the long run, we are all dead...
ek olarak
dior homme sport
dior homme intense
dior eau savage
terre d' hermes
uzun zamandır Terre D'hermes kullanıyorum, hem parfum hemde edt versiyonunu ... ayrıca Chanel egoist i beğenirim , L'instant de Guerlain homme da çok esaslı parfümdür .. genelde klasik olmuş kokuları beğeniyorum , popüler yada son zamanda furya olan kadınsı çiçekli tatlı erkek parfümlerini kullanmıyorum
Ben de sevdiğim parfümlerden bir sıralama yapayım.
Ama çok da emin değilim belki aralarında yer değiştirebilirler.
Hatta belki de listeden bazılarını çıkarıp başka kokuları da alabilirim ilk beşe bilemedim ki...
Evdeki parfümlerimin hemen hepsini seviyorum heralde.

1. Chanel-Sycomore / 1,5. Lalique-Encre Noire Tongue
2. Creed-Green Irısh Tweed / 2,5. By Kilian-Straight to Heaven
3. Amouage-Jubilation XXV / 3,5. Amouage-Memoir Man
4. Serge Luthens-Chergui / 4,5. Dior-Homme Intense
5. Comme des Garcons-Incense Kyoto
Bu konudan da görebildiğim üzere türk parfüm kullanıcılarında hala büyük bilgi ve tecrübe eksikliği var. Hala kulaktan kulağa geçen 2. sınıf piyasa parfümlerinden çıkılamamış. Hala genel bilgiler noksan, kalıplar aşılamamış.

Komşular ben blogumdaki 250den fazla parfüm incelemesini kendim için yazmadım, sizler gibi arkadaşlar için yazıyorum. Bugün birbirine benzer bir sürü parfüm blogu, incelemeci varsa, açın mygitar sitesini oradaki parfüm konularına bir bakın ülkede kim tarafından alevlendirilmiş bu konu..

Açın okuyun bir zahmet, iddia ediyorum türkiyedeki erkek parfümleriyle ilgili en kaliteli incelemeleri bulabileceğiniz blog saklı notalardır. Açın bir bakın terimler hakkında bilgiler, tarzlara göre önerilen parfümler, pek çok markanın modelleri biraz okuyun. Zincirlerinizi kırıp, şu yazdığınız klişeleşmiş parfümlerden kurtulun.

Kaçınız mouchoir de monsieur kullandı mesela? Kaçınız original vetiveri, bois du portugal'ı, L'anarchist' i denedi? Açın bir bakın, ilginizi çekenleri bir şekilde en azından sample olarak bile olsa edinip deneyin. Artık eskisi gibi dğeil gerek donanınhaberde, gerek başka parfüm platformlarında insanlar sample, decant satışı, takası yapıyor. Biraz ufkunuzu açın belki de çok çok beğeneceğiniz, imza parfümü yapacağınız işte o aradığınız kokuyu bulmuş olacaksınız.

Yine söylüyorum ben o blogu sizler için yazıyorum, bana tıraş blogun çok güzel diyorsunuz, açın saklınotaları okuyun benim asıl blogum, asıl emeğimi verdiğim yer orasıdır. Asla bir parfüm otoritesi değilim, parfümde -otorite- kavramını da asla kabul etmem. Ama yaza yaza incelemelerimin gayet kaliteli hale gelip, yardımcı, kılavuz olma konusunda başarılı hale geldiklerini düşünüyorum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Özgün komşu, Parfüm konusunda saklinotalar harika bir blog. Ben mygitar dan beri bu incelemelerini okurum. Eline emeğine sağlık.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 22,962 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: