En Son Ne Aldınız ?
Eyüp Sabri Tuncer tütün kolonyası,
Yok olmamış,koku doğal değil yapmacık,çocukluğumda kokladığım sert,sade ve doğal koku yok

A6D87D48-C591-1A4F-059949C8F303E66E-500x500.jpg
1 x 6 Photo Anarkali 45g
1 x 6 Photo Special 45g
1 x Dholakia Ganga 50g
1 x Dholakia Manjul 50g
1 x Dholakia Sparrow 50g
1 x Snuff Box Merlot Red
1 x Snuff Box Race Car Green
1 x Metal Snuff Spoon Gold
1 x Snuff Box Mahogany Brown
1 x Snuff Box Red
1 x Wilsons Tom Buck Extra 25g
1 x Dholakia Kamal 50g
1 x Wilsons SP Best 25g
1 x Toque Pomegranate 25g
1 x Toque Quit 10g
1 x Toque Spanish Gem 25g
1 x Hedges 260 25g
1 x McChrystal's Original & Genuine 21g
Tabac AS. Kokusu yasli teyze vari geldi bana, B&B'de de boyle tanimlayanlar olmus.
Bu arada feather'lar ve FS24mm de bugun geldi, evde bir bayram havasi ve sinirlenmis bir anne Smile
Hayatimda ilk defa porsuk fircam oldu. Allah'im inanilmaz! Bu nasil bir yumusaklik, nasil bir yayilma... Finest anladigim kadariyla en yumusagi degil, ona ragmen bana pamuk gibi geldi. Silvertip'i dusunmek dahi istemiyorum Smile
FS'nin ebay hesabindan aldim. İlgili biri. Guzel bir kutunun icinde geldi; aski hediyesiyle. Yalniz sasirdim, hic koku yok. Ben yine de iki tur bulasik deterjani, bi tur el sabunu yaptim. Simdide bol miktarda arko maximum comfort kopugunun icinde, kasede yatiyor. Parabenli arko krem bundan sonra anca bu ise yarar Smile
Bu arada, firca kasenin icinde duracak degil mi bir gun boyunca? Egik duruyor, bir sorun olmaz umarim.
Hepinize destekleriniz icin tesekkur ediyorum. Simdi ogrenmem gereken fircanin bakimi.
Saygilar, sevgiler.
Connaught Shaving'den
Fatip Piccolo Safety Razor
Taylor Shaving Cream Bowl 150g (Sandalwood)
Bu gün R41'im gelmiş biraz önce eve geldim masamda duruyordu öyle masum masum Smile
özlemişiz birbirimizi biraz hasret giderip azda sohbet ettik kendisiyle.Yol yorgunusun uzaktan geldin biraz dinlen 1-2 gün sonra daha yakın sohbetlerimiz olur dedim kendisine.
Öyle derin uykularda şimdi Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(30/03/2013, Saat: 23:43)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu gün R41'im gelmiş biraz önce eve geldim masamda duruyordu öyle masum masum Smile
özlemişiz birbirimizi biraz hasret giderip azda sohbet ettik kendisiyle.Yol yorgunusun uzaktan geldin biraz dinlen 1-2 gün sonra daha yakın sohbetlerimiz olur dedim kendisine.

Çok yatırmayın, çalıştırın biraz Smile
İyi günlerde kullanın inşallah.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Hayırlı olsun,
Forumda sert erkekler artıyorSleepy
levend2.jpeg

(30/03/2013, Saat: 23:43)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu gün R41'im gelmiş biraz önce eve geldim masamda duruyordu öyle masum masum Smile
İhtilaf üstadım sert erkek sakal bırakır Smile

(31/03/2013, Saat: 00:56)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun,
Forumda sert erkekler artıyorSleepy
levend2.jpeg

105348_0.jpg

------------------R41 den Önce---------------------R41 den Sonra------------------
(31/03/2013, Saat: 00:32)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hayırlı olsun.İnceleme isterük.

Teşekkürler lijun hocam bende sabırsızlanıyorum Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: