En Son Ne Aldınız ?
ZaZa jiletleri denedim aynen söylediğiniz gibi yolarak kesiyor,2 günlük sakalımı çok güzel fırçaladım fakat tıraşından memnun kalmadım hatta bir sonraki tıraşım da jileti değiştirmek zorunda kaldım yani her bir jilet bir tıraşlık.
Ben bazen duşta tıraş olmayıda severim o güzel sabunlanma köpüklenme ritüellerinden sonra tabiri caizse kör bıçakla bile tıraş olsam banamısın demez cildim kaldıki sakalım serttir işte orada ZaZa adeta sinek kaydı tıraş yaptı.
Benim fikrim ZaZa jilet dolabımızda olmalı ama kolleksiyonluk ürünlerin yanında benimkisi yerini aldı.
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Ben zaza jilet kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Bazen üst üste 3 bıçak kör çıkabiliyor 10 luk paketten ama iyisi denk gelirse inanın jilet kendi akıyor.ve benim ki gibi bir sakalı 3 defa tıraş edebiliyor. Ayrıca bu jilet ister inanın ister inanmayın makine seçiyor.
(26/03/2013, Saat: 22:01)abismo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben zaza jilet kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Bazen üst üste 3 bıçak kör çıkabiliyor 10 luk paketten ama iyisi denk gelirse inanın jilet kendi akıyor.ve benim ki gibi bir sakalı 3 defa tıraş edebiliyor. Ayrıca bu jilet ister inanın ister inanmayın makine seçiyor.

Bütün körleri bana mı kaktırdılar yoksa yavv bak şimdi aklıma kurt düştüHuh
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
İMPA TİCARET
PRORASO TRAŞ SABUN - ARKO KASE TRAŞ SABUN - OLD SPICE TRAŞ KREMİ - IRISH SPRING BANYO SABUNU - CLEOPATRA BANYO SABUNU

ZAZA
ŞAP

İREM FIRÇA
KAPALIYDI BİRŞEY ALAMADIM
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
İyi günler arkadaşlar.

connaughtshaving dan Fatip picola v e Feather popular aldım.
Bakalım kaç günde gelecek.
2db3vba.png
efi254.png
forumun çoğu mühle ve ej kullanıyor..sonunda bana fatipli bir arkadaş geldi..Tongue ancak forumda sorsaydınız ben piccolo yerine grande derdim..gerçi kafa olarak bir fark yok..hayırlısı olsun..beğeneceğinizden eminim..
(29/03/2013, Saat: 14:31)bahadirhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: forumun çoğu mühle ve ej kullanıyor..sonunda bana fatipli bir arkadaş geldi..Tongue ancak forumda sorsaydınız ben piccolo yerine grande derdim..gerçi kafa olarak bir fark yok..hayırlısı olsun..beğeneceğinizden eminim..

Bu siparişi dün akşam verdim ama bir süprizde bu gün yaşadım çünkü Denizliden bir arkadaşım babadan kalma traş makinesi göndermişti 2 gün önce bu gün kargodan alınca gözlerime inanamadım çünkü 1 adet Gilette ayarlı 1 adet Gilette slim twist bir 1 adetde Schick kelebek makine ve Yuma makine çıktı koliden temizliklerini yaptıktan sonra foruma resimlerini koyacağım. Birde hangi döneme ait onu merak ediyorum.
Fs 24 mm finest
Feather jilet

Dagiticiya verilmis, eli kulagindadir Smile
Break-in icin galiba 2 tur sampuan, 1 gece kopuklu tasta bekletme yapiyoruz degil mi?
(29/03/2013, Saat: 15:24)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fs 24 mm finest
Feather jilet

Break-in icin galiba 2 tur sampuan, 1 gece kopuklu tasta bekletme yapiyoruz degil mi?

Şampuana gerek yok arka sabun veya kremle köpürtüp bir gece bırakın yeter. Hayırlı olsun güzel tercih.
(29/03/2013, Saat: 15:47)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/03/2013, Saat: 15:24)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fs 24 mm finest
Feather jilet

Şampuana gerek yok arka sabun veya kremle köpürtüp bir gece bırakın yeter. Hayırlı olsun güzel tercih.

Tesekkur ederim, daha iyileri sizlerin olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: