En Son Ne Aldınız ?
(24/03/2013, Saat: 12:13)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Institut Karite ürünleri
2 tras sabunu
1 tras kremi
1 after shave balm

ürünleri su ana kadar kullanmadim. ilk tecrübem olucak.

201303231153q2h1b49ci.jpg

Hocam nereden aldınız ve ne kadara ?
Gifts and care'de var bu setlerden.
(24/03/2013, Saat: 14:12)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/03/2013, Saat: 12:13)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Institut Karite ürünleri
2 tras sabunu
1 tras kremi
1 after shave balm

ürünleri su ana kadar kullanmadim. ilk tecrübem olucak.

201303231153q2h1b49ci.jpg

Hocam nereden aldınız ve ne kadara ?

brandsforfriends adli internet sitesinden aldim. türkiyedeki limangoya benziyor. bir ara ürünleri satisa cikardilar

tras kremi Hydratante, 75 ml (8,90 €) normal fiyati 16 € (amazon.de)

tras sabunu Extra-Doux, 100 g (5,90 €) normal fiyati 15 € (amazon.de)

After Shave Balm, 250 ml (8,90 €) normal fiyati 27 € (amazon.de)
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
biraz ingiliz biraz da hint enfiyesi aldım.
1 TL çelik (alaşım fena değil et kalınlığı iyi) tas,beğenirsem yarım düzine alırım
Loc sabun kenarda neredeyse üç aydır duruyordu,geniş kap sayesinde tek kasede yükleme ve köpürtme , ikisi bir arada.

?ui=2&ik=fa9d21636c&view=att&th=13d9d608...uBI5f0oLYQ
Gifts and care'den de89 barley aldim. Kargosuyla 70 tl gibi bir sey tuttu. "Geltir" kodunu da kullandim.
Bu vesileyle voucher elde etmemizde emegi gecen arkadaslara tesekkur ederim.
(26/03/2013, Saat: 19:38)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaza'lar ayaklarının tozuyla bugün Istanbul'dan geldiler.

205xcg.jpg

yorumlarınızı bekliyoruz..malum astra da aynı fiyat.yerli sanayii yaşatacağız diye tenekeye para vermeyelim..sonuçta çok zengin insanlar değiliz..
2 adet Gem micromatic tıraş aleti,
5'li Gem blue Star single Edge
1 pkt Iridium Super Stainless
1 pkt Supitnik

33f7pqw.jpg
T.S den aldım, özellikle Pudrayı çok beğendim, kokusu ve hissiyatı muhteşem. yüzünüz kuruduktan sonra sürün ve temiz kokmak nasıl olurmuş anlayın(küçükken Babamın götürdüğü berber amcadaki gibi burun hafızamda olan bir koku, çok fresh etkileyici bir kokusu var.
Fırçaya da diyecek bir şey yok oda iyi keşke Xlage alsaymışım dedim sadece ama yeterli.

29olxfm.jpg
anlaşıldı lijun hocam..derby ve astrayla devam..ben astrayı bir tarafı iki bir tarafı iki şeklinde dört kez kullanıyorum..sakalım sık ve sert değil belki onun içindir..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: