Mitchells Wool Fat Sabun
hocam sabununuza söyleyin acil gelsin Smile
sizden gelecek yoruma göre hemen alım yapacağım.
(20/01/2012, Saat: 00:15)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım sabun haftaya elimde olur. O zaman tam ölçüleri yazarım. Crystal'leri beğendiğinize sevindim. Benim de çok beğendiğim ve genelde kullandığım bir jilet.

(20/01/2012, Saat: 00:21)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam sabununuza söyleyin acil gelsin Smile
sizden gelecek yoruma göre hemen alım yapacağım.
(20/01/2012, Saat: 00:15)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım sabun haftaya elimde olur. O zaman tam ölçüleri yazarım. Crystal'leri beğendiğinize sevindim. Benim de çok beğendiğim ve genelde kullandığım bir jilet.

Papazerigi bugün Mitchells Wool Fat sabun geldi. Oldukça çabuk bir kargolama oldu. Kutunun net ölçüleri şu şekilde, kutunun yüksekliği, 3,5 cm, dıştan dışa çapı 9.5 cm ve içten içe çapı da 8 cm. Umarım işine yarar bu ölçüler.

hocam ben anlamadım vallahi Huh
bunlar kutunun mu yoksa sabunun içinde bulunduğu tasın mı ölçüleri? eğer tasın ölçüleriyse heralde iç çapı 8-8.6 cm olan bir kap iş görür heralde, değil mi?
Saygılarımla
(23/01/2012, Saat: 16:55)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Papazerigi bugün Mitchells Wool Fat sabun geldi. Oldukça çabuk bir kargolama oldu. Kutunun net ölçüleri şu şekilde, kutunun yüksekliği, 3,5 cm, dıştan dışa çapı 9.5 cm ve içten içe çapı da 8 cm. Umarım işine yarar bu ölçüler.
O sabun sırf kutusu için bile alınır... Zaten Refill'i ucuz. Eğer kutusu ile birlikte alırsanız pahalı oluyor. Sırf kutusu 12 pound falan.
(23/01/2012, Saat: 21:14)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam ben anlamadım vallahi Huh
bunlar kutunun mu yoksa sabunun içinde bulunduğu tasın mı ölçüleri? eğer tasın ölçüleriyse heralde iç çapı 8-8.6 cm olan bir kap iş görür heralde, değil mi?
Saygılarımla
(23/01/2012, Saat: 16:55)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Papazerigi bugün Mitchells Wool Fat sabun geldi. Oldukça çabuk bir kargolama oldu. Kutunun net ölçüleri şu şekilde, kutunun yüksekliği, 3,5 cm, dıştan dışa çapı 9.5 cm ve içten içe çapı da 8 cm. Umarım işine yarar bu ölçüler.

Papazeriği kutunun niye ölçülerini vereyim yaw Smile Bu verdiğim ölçüler sabunun içinde olduğu ahşap kabın ölçüleri. Zaten direkt ahşap kutu içinde geliyor farklı bir kutusu yok. Bu arada refill ucuz tabi ama ben açık arttırmada kutusu ile birlikte kargo dahil 14 dolara aldım. Bence açık arttırmaları takip edin. Daha önce de demiştim bazen çok uyguna düşürebiliyorsunuz e-bay'deki cannoughtshaving'in dükkanından.
abi ne bileyim kutu diyince ben de ilk başta sandım ki .. Smile
Garanti olsun diye sordum, ilk başta kafam karıştı
teşekkürler, yorumları da bekliyorum
Saygılarımla
(24/01/2012, Saat: 01:34)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Papazeriği kutunun niye ölçülerini vereyim yaw Smile Bu verdiğim ölçüler sabunun içinde olduğu ahşap kabın ölçüleri. Zaten direkt ahşap kutu içinde geliyor farklı bir kutusu yok. Bu arada refill ucuz tabi ama ben açık arttırmada kutusu ile birlikte kargo dahil 14 dolara aldım. Bence açık arttırmaları takip edin. Daha önce de demiştim bazen çok uyguna düşürebiliyorsunuz e-bay'deki cannoughtshaving'in dükkanından.
Mitchells Wool ile ilk tıraşımı dün oldum. Öncelikle çok sert bir sabun olduğunu (Arko'dan daha sert) söylemem gerekli. Açıkçası kokusu beni çok cezbetmedi. Alelade bir kokusu var. Köpük yapmak da diğer kullandığım sabunlara oranla daha zor. Köpük yaparken ve kokusunu duyduğumda neden bu kadar beğenildiği benim için soru işaretiydi. Ancak ilginç bir şekilde çok ama çok koruyucu bir köpük yapıyor. Dün akşam her zamankinden çok daha hızlı tıraş olmama rağmen, bir gram tahriş ve yanma yaşamadım. Sabun acayip derecede cildi koruyor. Tıraş sonrasında da herhangi bir rahatsızlık hissetmedim ve neden bu kadar tutulduğunu da anlamış oldum. Az köpük yapıyor, zor köpük yapabiliyorsunuz, kokusu bence çok ahım şahım değil ama cildi koruma ve rahat tıraş anlamında süper bir sabun diyebilirim.
abi sonuç olarak ne diyosun, önerir misin?
sert fırçayla filan üzerine gidilse, biraz sıcaktan yararlanılsa biraz daha başarılı olunabilir mi?
siz tasta mı köpürttünüz, yoksa yüzde mi???
bir de son sorum, tahmini bir cevap verecek olursanız, haftada max 3-4 kez traş oluyorum (olabiliyorum), bir paket sizce ne kadar gider?

sizden gelecek cevaba göre hemen bugün geçiyorum siparişi. şimdiden teşekkürler
Saygılarımla

(25/01/2012, Saat: 13:18)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mitchells Wool ile ilk tıraşımı dün oldum. Öncelikle çok sert bir sabun olduğunu (Arko'dan daha sert) söylemem gerekli. Açıkçası kokusu beni çok cezbetmedi. Alelade bir kokusu var. Köpük yapmak da diğer kullandığım sabunlara oranla daha zor. Köpük yaparken ve kokusunu duyduğumda neden bu kadar beğenildiği benim için soru işaretiydi. Ancak ilginç bir şekilde çok ama çok koruyucu bir köpük yapıyor. Dün akşam her zamankinden çok daha hızlı tıraş olmama rağmen, bir gram tahriş ve yanma yaşamadım. Sabun acayip derecede cildi koruyor. Tıraş sonrasında da herhangi bir rahatsızlık hissetmedim ve neden bu kadar tutulduğunu da anlamış oldum. Az köpük yapıyor, zor köpük yapabiliyorsunuz, kokusu bence çok ahım şahım değil ama cildi koruma ve rahat tıraş anlamında süper bir sabun diyebilirim.
(25/01/2012, Saat: 14:44)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi sonuç olarak ne diyosun, önerir misin?
sert fırçayla filan üzerine gidilse, biraz sıcaktan yararlanılsa biraz daha başarılı olunabilir mi?
siz tasta mı köpürttünüz, yoksa yüzde mi???
bir de son sorum, tahmini bir cevap verecek olursanız, haftada max 3-4 kez traş oluyorum (olabiliyorum), bir paket sizce ne kadar gider?

sizden gelecek cevaba göre hemen bugün geçiyorum siparişi. şimdiden teşekkürler
Saygılarımla

(25/01/2012, Saat: 13:18)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mitchells Wool ile ilk tıraşımı dün oldum. Öncelikle çok sert bir sabun olduğunu (Arko'dan daha sert) söylemem gerekli. Açıkçası kokusu beni çok cezbetmedi. Alelade bir kokusu var. Köpük yapmak da diğer kullandığım sabunlara oranla daha zor. Köpük yaparken ve kokusunu duyduğumda neden bu kadar beğenildiği benim için soru işaretiydi. Ancak ilginç bir şekilde çok ama çok koruyucu bir köpük yapıyor. Dün akşam her zamankinden çok daha hızlı tıraş olmama rağmen, bir gram tahriş ve yanma yaşamadım. Sabun acayip derecede cildi koruyor. Tıraş sonrasında da herhangi bir rahatsızlık hissetmedim ve neden bu kadar tutulduğunu da anlamış oldum. Az köpük yapıyor, zor köpük yapabiliyorsunuz, kokusu bence çok ahım şahım değil ama cildi koruma ve rahat tıraş anlamında süper bir sabun diyebilirim.

Valla ben öneririm. Benim oldukça hoşuma gitti. Köpük konusunda yanlış anlaşılma olmasın. Köpük oluyor tabi ama diğer kullandığım sabunlara nazaran biraz daha fazla uğraştırıyor. Ben kendi tasında köpürtüp, fırçayla yüzüme sürdüm. Zaten suratta dolaştırılacak bir sabun değil. Tahminimce, haftada 3-4 tıraş en az 2 ay gideceği yönünde. Çünkü oldukça sert bir sabun. Bence denenmesi gerekiyor.
az önce aldım Smile
hanımın haberi yok. yanına bir de mühle r89 ekledim.. Allah affetsin. Confused
Saygılarımla

(25/01/2012, Saat: 15:08)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben öneririm. Benim oldukça hoşuma gitti. Köpük konusunda yanlış anlaşılma olmasın. Köpük oluyor tabi ama diğer kullandığım sabunlara nazaran biraz daha fazla uğraştırıyor. Ben kendi tasında köpürtüp, fırçayla yüzüme sürdüm. Zaten suratta dolaştırılacak bir sabun değil. Tahminimce, haftada 3-4 tıraş en az 2 ay gideceği yönünde. Çünkü oldukça sert bir sabun. Bence denenmesi gerekiyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,931 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,212 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,946 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,119 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,532 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,313 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,271 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,048 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: