En Son Ne Aldınız ?
Martin amca sabunlarından 2 adet aldım.Henüz deneyemedim,deneyince konuya yazacağım.
1 hafta önce dx'ten rimei ve coolcut aldım.Satın alma işleminde nasıl bir hata yaptıysam takipsiz almışım Sad
Shocked 
lijunshaving bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Gayet kaliteli görünüyorlar, performanslarını şimdiden merak ettim. Sıcak günler seninle olsun Smile
Bu thermoform marka içliklerdne kullanan var mı, varsa nasıl kaliteli mi?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(01/12/2012, Saat: 22:01)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu thermoform marka içliklerdne kullanan var mı, varsa nasıl kaliteli mi?

Alım aşamaşamasında olduğum için ben de baktım bu thermoform markasına.
Okuduğum yorumlardan birinde rastladım, farklı 3 marka kullandığını performansından ve fiyatından en memnun kaldığının thermoform olduğunu söylüyordu. Bir çok yerde satılıyor ben en ucuzunu hepsibuda.com da gördüm. Fakat kesim olarak lijunshaving dostumuzun önerdiği bana en güzeli olarak görünüyor.
(01/12/2012, Saat: 22:01)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu thermoform marka içliklerdne kullanan var mı, varsa nasıl kaliteli mi?

(01/12/2012, Saat: 22:46)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Alım aşamaşamasında olduğum için ben de baktım bu thermoform markasına.
Okuduğum yorumlardan birinde rastladım, farklı 3 marka kullandığını performansından ve fiyatından en memnun kaldığının thermoform olduğunu söylüyordu. Bir çok yerde satılıyor ben en ucuzunu hepsibuda.com da gördüm. Fakat kesim olarak lijunshaving dostumuzun önerdiği bana en güzeli olarak görünüyor.

Thermoform çok iyi değil. Kötü de diyemem ama.
Termal içlik, softshell tarzı ürünlerimi istanbuldaki Kanyondan sipariş ediyorum. Termal ve softshell ürünleri çok başarılı. Googleda kanyon ya da polarteam diye aratın. Sitesi çok kullanışlı değil, bilgiler eski veya yanlış ayrıca siteden sipariş verilmiyor. En azından bazı ürünleri görebilirsiniz sitede. Her ürün sitede görünmesede çeşit haddinden fazla emin olun. Telefon numarasını arayın detaylı bilgi vereceklerdir ürünler ve çeşitleri hakkında, siparişi telde verirsiniz gönderim yaparlar.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(01/12/2012, Saat: 15:46)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/12/2012, Saat: 15:12)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/12/2012, Saat: 11:32)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün akşam alt-üst termal içlik ve termal çorap aldım.

Ben de alım aşamasındayım. Marka model ve fiyat bilgisi paylaşırsanız bir fikir oluşmasına yardımcı olutsunuz. Teşekkürler

Fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.Aşağıda resmini paylaştığım ürünleri aldım.Mağaza sahibi tanıdığım dolayısı ile ağız kalabalığı yapmayan esnaf grubundan olup, gayet içten yanıtlar aldığım bir kişilik.Mağazadan aslında alt üst pamuklu penye içlik alacaktım fakat işim gereği sağlıklı olmayacağını söyledi.Pamuklu sıhhi ancak ter tutacak deyince buna yöneltti beni."Eminim ikinci takımlar için de geleceksin" demeyi ihmal etmedi.Akut'un Muğla şubesi ve dağcılık kulübü üyeleri de tercihen bu markayı kullanıyormuş (bizim bölgede).Laf uzadı.Marka BLACKSPADE renk siyah önerildi (boya takıntısından beyaz aldım) ama çorapta seçeneğim yoktu renk mecburen siyah aldım.Beyaz çorap da sırıtır tabi.Smile
Üründe (ilk kez duyuyorum) kayın ağacı lifleri de mikro..... sistemiyle örülüymüş.İzmir menşeili olan bu firma Hollanda ve Almanya'daki ithalatçı firmaların kendi istedikleri marka ile üretim yapılıyormuş.Daha iyileri de piyasa da tabiki mevcuttur.Şu trekkink dağcılık malzemesi satan dükkanlarda.
Unutmadan yıkarken 40 Celcius'tan yukarı sıcaklıklarda yıkanmaması öneriliyor sanırım sentetik malzeme tabanlı olduğu için.Benim de kişisel fikrim şu.Toz deterjanlar çamaşırları kazık gibi kurutuyor,sıvı deterjanlar da yumuşacık kurutulmasına neden.

Termal içlikleri 3 seviyeden oluşuyormuş.Şimdi öğrendim bendekiler seviye 2

Alt içlik XL 36 Türk Lirası
Üst içlik XL 26 Türk Lirası "v" yaka
çorap "çift kat" (40-44 no) 13.95 Türk Lirası x (2 çift)
Totalde 89,9 Türk Lirası fakat tek slip çektirdim 80 Türk Lirası istedi sağolsun.
Selamlar...

http://www.blackspade.com
http://www.thermalinside.com

wt88b4.jpg

263jyx5.jpg

orqeys.jpg

atlet ve iç çamaşırı konusunda son dönemdeki yegane gözdemdir marka, en son termal çamaşır atılımı ile göz doldurdu, eşofman altı aldım son olarak, çok memnunum, kesinlikle doğru tercih kardeş, güle güle kullanmanı dilerim
memleket kurtulana kadar siyah
bugun burberry classic , hugo boss , 212 sexy men parfüm siparişi verdim

ayrıca rebul lavanta ve ice kolanya siparişi verdim

ayrıca bugun paşabahçe mağazasından kolonya aldım portakal ve deniz esintisi
dx.com'dan rimei ve coolcut ustura aldım.Geçen ayın 21'inde gönderilmişti.Bugün teslim aldım.Rimei ağırmış hoşuma gitti.Sabah tıraş olmasaydım akşama deneyecektim ama yarına kaldı artık.
Bir 89 da ben aldım, bakalım nasılmış Cool
noel baba erken getirmiş hediyeyi
bari başka bir şey isteseydinSmile
ak sakallılar dayanışmasıBig Grin

funny-santa-pirate-wide.jpg

(17/12/2012, Saat: 22:32)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir 89 da ben aldım, bakalım nasılmış Cool

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: