Askerlik anilari
Gidip ebemi gorecegim hocam kuskum yok Smile
(01/12/2012, Saat: 01:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emir Üstadım azda olsa sizi şahsen tanıyorum
askerlik konusunda hiç canınızı sıkmayın
siz yapı ve kapasite olarak her yerde, her ortamda zorun altından kalkarsınız

onun için yazılanlar havada kalıyor,askerliğin zorluğu;postal,palaska değil ,değişen yaşam ve psikolojik hayat şekliyle mücadele etmektir.

erkek adam sıkar dişini yapar askerliği,kafanı rahat tut ki zaman akıp geçsinSmile
İrademe ipotek koydurmaya gidiyorum hocam bitkisel hayata gorecegim bakalim donunce geriye benden ne kalacak Smile
yok yok, daha önce konuşmuştuk biliyorsunuz, gider gelirsiniz. ihtilaf dostumuzun bahsettiği üzere yerine göre ilk bir ay atladı mı gerisi kolay, o 18 günlük süre de zaten kol çek sol sağ biter, alışılıyor. bir bakıyorsunuz yemin töreni falan filan. zorluğu var mı? çok fazla hem de, ama geçip gidiyor işte bir şekilde. İnşallah güzel güzel anılar toplayıp geleceksiniz yine.

(01/12/2012, Saat: 01:40)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gidip ebemi gorecegim hocam kuskum yok Smile
İnsallah hocam diet kampi gibi bakiyorum oraya kantinden gofret almayacagim kilo verip gelecegim insallah bos vaktim olursa ve spor salonu olup da kullanabilirsem zamanimi da burada gecirecegim bir ise yarasin bari askerlik Smile

(01/12/2012, Saat: 01:45)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok yok, daha önce konuşmuştuk biliyorsunuz, gider gelirsiniz. ihtilaf dostumuzun bahsettiği üzere yerine göre ilk bir ay atladı mı gerisi kolay, o 18 günlük süre de zaten kol çek sol sağ biter, alışılıyor. bir bakıyorsunuz yemin töreni falan filan. zorluğu var mı? çok fazla hem de, ama geçip gidiyor işte bir şekilde. İnşallah güzel güzel anılar toplayıp geleceksiniz yine.

(01/12/2012, Saat: 01:40)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gidip ebemi gorecegim hocam kuskum yok Smile
ben ilk 3 hafta içinde 18 kilo vermiştim, çikolatayı kolisiyle yesenizde vereceksiniz zaten. spor salonu ancak ordu evinde olur, hoş olsa bile gidecek vaktiniz, haliniz kalır mı o şüpheli Smile hele kısa dönem çıkarsa boş vakitlerini uyuyarak geçirmek isteyebilirsiniz, kardeşim öyle demişti yani.

(01/12/2012, Saat: 01:51)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnsallah hocam diet kampi gibi bakiyorum oraya kantinden gofret almayacagim kilo verip gelecegim insallah bos vaktim olursa ve spor salonu olup da kullanabilirsem zamanimi da burada gecirecegim bir ise yarasin bari askerlik Smile

(01/12/2012, Saat: 01:45)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok yok, daha önce konuşmuştuk biliyorsunuz, gider gelirsiniz. ihtilaf dostumuzun bahsettiği üzere yerine göre ilk bir ay atladı mı gerisi kolay, o 18 günlük süre de zaten kol çek sol sağ biter, alışılıyor. bir bakıyorsunuz yemin töreni falan filan. zorluğu var mı? çok fazla hem de, ama geçip gidiyor işte bir şekilde. İnşallah güzel güzel anılar toplayıp geleceksiniz yine.

Gercekten ne ile karsilasacagim muamma buralarda ne yazacagim merak ediyorum simdiden Smile umarim hersey istedigim gibi gider

(01/12/2012, Saat: 01:53)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben ilk 3 hafta içinde 18 kilo vermiştim, çikolatayı kolisiyle yesenizde vereceksiniz zaten. spor salonu ancak ordu evinde olur, hoş olsa bile gidecek vaktiniz, haliniz kalır mı o şüpheli Smile hele kısa dönem çıkarsa boş vakitlerini uyuyarak geçirmek isteyebilirsiniz, kardeşim öyle demişti yani.

(01/12/2012, Saat: 01:51)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnsallah hocam diet kampi gibi bakiyorum oraya kantinden gofret almayacagim kilo verip gelecegim insallah bos vaktim olursa ve spor salonu olup da kullanabilirsem zamanimi da burada gecirecegim bir ise yarasin bari askerlik Smile

(01/12/2012, Saat: 01:59)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kilo verme konusunda çok emin olmayın. Ben 100 gittim, acemilikte 103 kadar oldum. Dönerken de 93,5. O verilen kilo da biraz istikrardan, az yemekten falan. Smile Şimdi tablo gene bu sınırlar içerisinde artıyor azalıyor Big Grin

Hocam olsun onlar basamaginda 9u goreyim sivilde devamini getiririm Big Grin
bu zimmet çilesi devam ediyor mu acaba?
Emir Üstadım
herkesin askerliği aynı olacak diye bir kural yok
ohtararan üstadım açıklamış ,kafanızı rahat tutun,sonuçta gönüllü olduğunuz bir fiil değil
ne kadar stres ve kaygı size rahatsızlık olarak döner,etki ve tepki...
rahat ve kontrollü olmaya çalışın ,gerisi zamana kalmışSmile

Yasayip gorecegiz hocam bakalim Smile

(01/12/2012, Saat: 02:11)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emir Üstadım
herkesin askerliği aynı olacak diye bir kural yok
ohtararan üstadım açıklamış ,kafanızı rahat tutun,sonuçta gönüllü olduğunuz bir fiil değil
ne kadar stres ve kaygı size rahatsızlık olarak döner,etki ve tepki...
rahat ve kontrollü olmaya çalışın ,gerisi zamana kalmışSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bedelli askerlik colpan 47 22,090 29/12/2018, Saat: 00:03
Son Yorum: Sofistike
  askerlik tecili AsiT_59 11 12,696 05/05/2013, Saat: 00:18
Son Yorum: zorba58

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: