İMPA Ticaret
(23/05/2012, Saat: 13:20)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/05/2012, Saat: 01:08)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tahtakaleden gecenlerde aldigim tiras sabunlarinin adresini ekleyememistim.

İmpa Ticaret
Tahtakale cad. Pacaci sk.
No:5 Eminonu-İst.
http://www.impaticaret.com

Tel: 0212 552 44 93
Fax: 0212 519 24 28
e-mail: impaticaret@hotmail.com (!)

ne marka sabun almıştınız acaba

Erasmic Stick
Palmolive Stick
Wilkinson kap seklindeki sabununu aldim.

Arko disinda ne var dedim bunlari gosterdiler ayrica palmolivein kremi de vardi rafta ama fiyatini sormadim kremleri pek begenmiyorum lakin denenmeli tabi.
Cumartesi günü Tahtakaleye gittim ve bu dükkana girdim.Ellerinde son kalan 2 adet proraso sabun mevcut.20 tl.İnternetten veya telefonla da sipariş verilebiliyor.

Tabac vs. gelecek dedi ama tarih belli değil,ara sıra uğramak lazım.Telefonla da sorulabilir.İnternette proraso satan tek bulabilidiğim yerli satıcı burası.Geldiği gibi bitiyormuş sabunları,Nişantaşı'ndaki sosyete mağazalarına falan veriyorlarmış büyük kısmını.

İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

fp6l8.jpg
(06/11/2012, Saat: 16:39)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cumartesi günü Tahtakaleye gittim ve bu dükkana girdim.Ellerinde son kalan 2 adet proraso sabun mevcut.20 tl.İnternetten veya telefonla da sipariş verilebiliyor.

Tabac vs. gelecek dedi ama tarih belli değil,ara sıra uğramak lazım.Telefonla da sorulabilir.İnternette proraso satan tek bulabilidiğim yerli satıcı burası.Geldiği gibi bitiyormuş sabunları,Nişantaşı'ndaki sosyete mağazalarına falan veriyorlarmış büyük kısmını.

fp6l8.jpg

Şanslıymışsın. Ben daha önce gittiğimde Derby kase sabun ve tarihi geçmiş Gillette tıraş kremleri vardı.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Ah ah kimseye soylemeyecektim burayi :p
Saka bir yana 20 liranin espirisi yok beklemek isteyen ve risk alabilen 20 liraya connaughttan alir hemde yeni formuldu suydu buydu diledigini secer. 20 liraya hucum etmezdim ama madem kendileri sik sirkulasyona sahip urunler satiyor neden devamli alim yapmiyorlar anlamiyorum
son gittigimde sadece menü marka sentetık fırçalar mevcuttu (50tl) baska bıze hıtap eden urun yoktu sabunar ıcın bır ay sonra gelın dendı bılgınıze
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ben birşey almadım.Bulduğum sitesi de şu:

http://orjinalciyiz.com/index.php

Tam başlık açacaktım ki baktım forumun cin üyeleri çoktan adres ve telefonuna kadar yerini tespit etmişler.Big Grin
Stokları bomboş...
(06/11/2012, Saat: 16:39)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cumartesi günü Tahtakaleye gittim ve bu dükkana girdim.Ellerinde son kalan 2 adet proraso sabun mevcut.20 tl.İnternetten veya telefonla da sipariş verilebiliyor.

fp6l8.jpg
bugün proraso sabununu birini ben aldım kaldı 1 sabun birde bic chrome jilet aldım kutuyu açtırıp 60 kuruşa daha önce bic in astor kullan at bıçağını kullanıyordum çok güzeldi bakalım jileti nasıl ilgilenenlere duyurulur
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
Son Proraso'yu da ben aldım. Bir tane de Erasmic Shave Stick aldım. Bir-iki hafta içerisinde yeni sabunlar gelecekmiş, arada telefonla yoklamak lazım.

Bu arada ellerindeki Proraso eski formül olanıydı. Olsun, böylece hem eskisini, hem de ileride alarak yenisi denemiş olurum.
Bugün ben de öylesine uğrayayım dedim. Ellerinde sabun olarak sadece Erasmic Stick(kutulu olan) vardı. Krem olarak Gillette, Speick, Old Spice, Palmolive ve Nivea vardı. Erasmic ve Palmolive 7.5, Speick ve Old Spice 15 liraydı. Diğer ikisini sormadım.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,513 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,331 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: