En son ne bitirdiniz?
En son emiriko nun göndermiş olduğu 250 gr cella yı bitirdim.Smile
Toplu alımda alınan ürünler bitti. Kendi aldığım ürünler rotasyon sebebiyle daha çok gider. Bu arada c.conk kadar hızlı biten bir ürün görmedim, ne olduğunu anlamadan bitmişti Big Grin
(04/11/2012, Saat: 01:35)Zafercet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son emiriko nun göndermiş olduğu 250 gr cella yı bitirdim.Smile

İnanmam hocam nasil bitti o cella Big Grin ben kiyamadim hala herhalde totalde 20-30 gr anca kullanmisimdir Big Grin
En son 1 kutu perma-sharp 1 kutu derby ve bir adet arko sabun bitirdim.
Bir kase tabac'a başlayıp bitirmek istiyorum Allahım yardımetSmile
sabunlar aleminden en son proraso bitirdim..
1 senedir filan ilk bitirdiğim o sabun oldu herhalde. onun haricinde de bir şey bitirdiğimi hatırlamıyorum.
GFT tiraş kremi
Zirh Aftershave soother
Erasmic Stick
İki kutu siyah 7 o clock
İki kutu Feather
Bir kutu Permasharp
(04/11/2012, Saat: 01:57)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/11/2012, Saat: 01:35)Zafercet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son emiriko nun göndermiş olduğu 250 gr cella yı bitirdim.Smile

İnanmam hocam nasil bitti o cella Big Grin ben kiyamadim hala herhalde totalde 20-30 gr anca kullanmisimdir Big Grin
Bitti valla hocam.Big Grin
Bende takıntı var biraz.birini bitirmeden diğerine geçemiyorum.Smile
(04/11/2012, Saat: 14:40)Zafercet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/11/2012, Saat: 01:57)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bitti valla hocam.Big Grin
Bende takıntı var biraz.birini bitirmeden diğerine geçemiyorum.Smile

ne takıntısı hoca asıl doğrusu sizin yaptığınız keşke sizin gibi yapabilsek de dolapta yer açılsa 3-5 çeşit çeşit oldu şimdi Big Grin
enson bebak acı badem sütü bitirdim gerçi evde daha 2 şişe var ama
Para bitti Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: