En Son Ne Aldınız ?
(05/10/2021, Saat: 20:46)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum makina Rimei ise:
Fotoğrafa bakarken kullanmayi ozledigimi fark ettim Rimei'yi, f/p'da tek gecerim.

Evet Rimei. İsterseniz bir tane de hediye gönderebilirim. Smile
Stay Sharp. Jilet
Berlin'deki arkadaşıma yollatmıştım.
Stirling Barbershop
Stirling Ozark Mountain
Stirling MITA

Şu ana kadar sadece ozark'ı kullanabildim. Çok kaygan bir sabun, 3.perdeden sonra rötuş yaparken sabuna ihtiyaç duymadım.
Genel olarak kokular çok baskın ve farklı. Çok kalıcı gelmediler bana, Proraso Wood Spice bütün gün kalırken Ozark 3saat sonra kalmadı. ABD de yaşasam başka sabun kullanmazdım, ama bizim için zahmete değer mi? bence değmez.

Barbershop: kötü anlamda değil ama yaşlı teyze kokusu diyeyim. pudralı, hafif çikolatalı, şekerli bir koku. kışlık bir koku benim için.
Ozark Mountain: ferah, hoş ve hafif bir çam kokusu, yağmurda ıslanmış toprak kokusu (hafif). sonbahar kışa uygun
MITA: içlerinde en beğendiğim bu oldu, ekmeğe sürüp yersin öyle bir koku. lime kokusu baskın, ancak tatlı bir lime değil, yeşil olmamış mandalinamsı (satsuma sanırım), yakından çekince burnu ısıran bir mentol kokusu geliyor. serin havada kullanacak babayiğit var mıdır bilmiyorum, kesinlikle yazlık bir sabun.

IMG-20211004-163106.jpg
(05/10/2021, Saat: 21:15)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Rimei. İsterseniz bir tane de hediye gönderebilirim. Smile

Cok teşekkür ederim, evde bir tane mevcut.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(05/10/2021, Saat: 19:36)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun. @ekindgn yeni cicileri keyifle kullan. Epeydir ses soluk çıkmıyordu, hipster modasına uydun sandım Smile

@marv ustad teşekkür ederim Smile
Arkadasim Amerika'dan gelmeden once "Amazon'dan istediğini siparis et" deyince direkt sabun geldi aklima, iceriklerine ve basliklarina bakarak sectim aslinda ki bazi sectiklerim maalesef teslimat zamanina uymadi. Asil secim kriteri ise burada kolay kolay bulamayacaklarimi sepete eklemek oldu.
Sabun kokusu ve kivami cok extrem fark etmiyor sanirim benim icin: cok kotu olmadıkça. Daha cok geleneksel ve mistik kokulari tercih ediyorum , çünkü eskiye dair pek cok sey ilgimi çekiyor. Sanirim bu nedenle hala First Class parfum kullaniyorum (ikincisi Vakko V)
Arko deyince akan sular bile duruyorsa benim icin hipster modasina sanirim cok zamanim var Smile
Cok selamlar,
Ulkemizdeki nadir guzel gelismelerden bizim acimizdan, farkli farkli sabunlar uretiliyor.

fjrk99w.jpg
(10/10/2021, Saat: 10:33)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulkemizdeki nadir guzel gelismelerden bizim acimizdan, farkli farkli sabunlar uretiliyor.

fjrk99w.jpg

güzel duruyorlar, ama ben alsancak faciasından sonra arko dışında türk sabunlarına mesafe koyma kararı aldımSmile
@"muhendisbey" Güle güle kullanın.

@"ekindgn" Ekin hocam,

Olay da bu değil mi zaten? İşin ruhunu kavrayabilmek, algılayabilmek, benimseyebilmek... Yoksa körü körüne ''en büyüğünü alayım, en pahalısı olsun, en uzağa ben işerim'' mevzusu değil ana temamız.

@"Chavez" Stirling show olmuş resmen. Margaritas in the Arctic buzlu suya kafayı sokmak gibi bir his Smile

Sizde güle güle kullanın.
@"marv" daha kullanmaya cesaret edemedim, biraz güneş görsem denemek istiyorumSmile
@"ekindgn" arko candır, çok koku lazımsa üstüne güzel pahalı bir aftershave veya balm kullanılır olur biter Smile
https://tr.aliexpress.com/item/329095695...2429%22%7D

Yaqi sentetik fırça aldım 80 liraya.
En son ne mi aldım: en güzel hediyelerden birisini..
El emeği göz nuru..  
@orhansolo 'nun emeğine/ellerine sağlık; çok teşekkür ederim. (Ankara yanar Smile  )

1) Tobacco & Amber
2) Oud & Cedar

hxktn7p.jpg

sc9wtff.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: