En Son Ne Aldınız ?
Berberbey komşumdan sıfır hiç kullanılmamış yaqi brush rainbow 26 mm sentetik kıl tıraş fırçası aldım. 5dc027a6aa84004b8d77c92d8b995e19.jpg

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
(23/09/2021, Saat: 00:38)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillettetechopencomb.
[img]4BatS.md.jpg<br />4BYiG.md.jpg[/img]
Müthiş bir alım, ender aletlerden diye biliyorum. İyi günlerde keyifle kullanın

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/09/2021, Saat: 19:13)KurtaranS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Müthiş bir alım, ender aletlerden diye biliyorum. İyi günlerde keyifle kullanın

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler @KurtaranS komşum. Daha iyileri sizlerin olsun.
Cade Tıraş Sabunu. Kreminden memnun kalmıştım, bakalım sabunu nasılmış.

sabun.jpg
Kargomuz geldi. Koku olarak değerlendirecek olursak Lea 9/10 Tabac 9/10 Proraso 3/10 Wilkinson 7/10. Köpük performanslarını da ilgili konu başlığına yazarım.

ow6cazh.jpg
Stay Sharp. Jilet
Amerika'dan Amazon'dan arkadaşım aracılığı ile gelenler..

fu3ehtq.jpeg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun. @ekindgn yeni cicileri keyifle kullan. Epeydir ses soluk çıkmıyordu, hipster modasına uydun sandım Smile
@ekindgn Hayirli olsun, gule gule kullanin..saglam stok olmus Smile

(05/10/2021, Saat: 17:20)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amerika'dan Amazon'dan arkadaşım aracılığı ile gelenler..

fu3ehtq.jpeg
@"finwe" komsum tesekkurler,
Rastgele sectim aslinda Speick haric, Türkiye'de olmayan urunleri ekledim sepete, bazilarini eledim hatta.
Keske Turkiye'de de urunlere ulasim kolay olabilse. Ama eskisine gore daha fazla butik uretimler oluyor, sevindirici.
(27/09/2021, Saat: 14:45)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargomuz geldi. Koku olarak değerlendirecek olursak Lea 9/10 Tabac 9/10 Proraso 3/10 Wilkinson 7/10. Köpük performanslarını da ilgili konu başlığına yazarım.

ow6cazh.jpg

Komsum makina Rimei ise:
Fotoğrafa bakarken kullanmayi ozledigimi fark ettim Rimei'yi, f/p'da tek gecerim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: