Mesleklerimiz
(07/04/2021, Saat: 19:57)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynı isimde bir avukat vardı hocam bi  gitti geldi ben sizi o zannediyordum Big Grin nasıl denk gelmiş isim

Smile Teşekkür ederim. 32 yıl hekimlik yaptıktan sonra 26 Ocak 2021 de ayrıldım.
(07/04/2021, Saat: 21:33)ibrahimyavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Teşekkür ederim. 32 yıl hekimlik yaptıktan sonra 26 Ocak 2021 de ayrıldım.

zor bir yıl ile tamamlamışsınız hocam, emekliliğinizi keyifle sürdürün inşallah. sizin vasıtanızla tüm sağlık sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim.
Bilgisayar mühendisiyim. Akademisyenim.
(07/04/2021, Saat: 22:02)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zor bir yıl ile tamamlamışsınız hocam, emekliliğinizi keyifle sürdürün inşallah. sizin vasıtanızla tüm sağlık sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim.

Bende tüm sağlık çalışanları adına teşekkür ederim. İnşallah bu zor günleri geçirip hep birlikte düzlüğe çıkacağız.
(07/04/2021, Saat: 22:03)talkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar mühendisiyim. Akademisyenim.

Sayın Hocam, hangi okuldasınız?
"Bu cihan sanki salaş bir sahne"
Devlet memuru avukatım.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her belirleme değillemedir.
(07/04/2021, Saat: 22:21)iamcagri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Hocam, hangi okuldasınız?

Hacettepe.
Hakim’im
Yeni mezun olduğumuza göre, İnşaat Mühendisiyim.
Stay Sharp. Jilet
Askeri personelim, tıraşsız güne başlamam.
 Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: