İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı.
Merhaba büyüklerim ve arkadaşlarım. Aranıza yeni bir geleneksel tıraş sevdalısı olarak İstanbul'dan katılıyorum. 24 yaşındayım. Üniversiteden yeni mezun oldum. Bende geleneksel tıraşa başlamadan evvel her erkek gibi tüm tıraş ürünlerini kullandım. Elektrikli makinalar, permatikler, hazır köpükler vs gibi herşeyi kullandım. Ama hiçbir zaman mutlu tıraş olduğumu hatırlamıyorum. Genel olarak bıyıklı ve kirli sakallı olmama rağmen geleneksel tıraşı tanıdıktan sonra sürekli sakal tıraşı olmak istiyorum. Çok güzel bir hobi. Bende ilk ışığı çakan olay ise üniversite okuduğum şehirde sürekli gittiğim berberime ustura ile tıraş olurken arko sabunu sıcak sıcak yüzümde köpürtmesi beni aşık etti. Ve ben bunu koskoca 4.sınıfta keşfetmiştim. Daha sonra tabiki videolar izleyerek buradaki yazıları okuyarak genel bir bilgi edindim. Geç kalınmış bir üyelikti. Deneyimli abilerimin ve kardeşlerimin tecrübelerinden faydalanmak keyif verici olacak. Herkese bol selamlar. İyi geceler.
(24/10/2020, Saat: 00:55)Emir_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba büyüklerim ve arkadaşlarım. Aranıza yeni bir geleneksel tıraş sevdalısı olarak İstanbul'dan katılıyorum. 24 yaşındayım. Üniversiteden yeni mezun oldum. Bende geleneksel tıraşa başlamadan evvel her erkek gibi tüm tıraş ürünlerini kullandım. Elektrikli makinalar, permatikler, hazır köpükler vs gibi herşeyi kullandım. Ama hiçbir zaman mutlu tıraş olduğumu hatırlamıyorum. Genel olarak bıyıklı ve kirli sakallı olmama rağmen geleneksel tıraşı tanıdıktan sonra sürekli sakal tıraşı olmak istiyorum. Çok güzel bir hobi. Bende ilk ışığı çakan olay ise üniversite okuduğum şehirde sürekli gittiğim berberime ustura ile tıraş olurken arko sabunu sıcak sıcak yüzümde köpürtmesi beni aşık etti. Ve ben bunu koskoca 4.sınıfta keşfetmiştim. Daha sonra tabiki videolar izleyerek buradaki yazıları okuyarak genel bir bilgi edindim. Geç kalınmış bir üyelikti. Deneyimli abilerimin ve kardeşlerimin tecrübelerinden faydalanmak keyif verici olacak. Herkese bol selamlar. İyi geceler.
Keyifli tıraşlarınız daim olsun komşum.
@"Ali192" Teşekkür ederim komşum
Hoş geldiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Aramıza hoş geldiniz Smile
Hoş geldiniz komşum. Böylece Arko tıraş sabununun kerametini bir kez daha görmüş olduk. Keyifli forumlar dilerim.
İyi geceler...
hosgeldin. geleneksel tıraş deniz derya.. keyfini çıkar.
Aramıza hoş geldiniz komşum keyifli forumlar dilerim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Hoş geldiniz komşum keyifli forumlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Tıraş Severler! yucelyilmaz 9 2,649 30/04/2022, Saat: 20:16
Son Yorum: muhendisbey
Photo ONDÜLA Tıraş Makinesi Mutlu68 4 2,191 04/01/2022, Saat: 13:38
Son Yorum: habaz
  Dört aylık geleneksel tıraşçı levtrotsky 11 2,922 29/09/2021, Saat: 16:28
Son Yorum: Schumi
  Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu) Tiyatrocu 5 2,419 19/04/2021, Saat: 14:05
Son Yorum: Tiyatrocu
  8 yıllık mach 3 den sonra Geleneksel Tıraşa başlama Perseus 56 18,950 21/09/2020, Saat: 23:36
Son Yorum: element
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 8,720 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,339 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,532 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,256 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Merhaba memleketimin geleneksel traş severleri... dante 22 6,817 23/02/2020, Saat: 14:18
Son Yorum: Jaguar Paw

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: