En Son Ne Aldınız ?
(15/10/2020, Saat: 15:01)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Kacak" tam olarak öyle değil yalnız hocam Smile Yani dediğiniz husus mesela Proraso için geçerli sayılabilir. Kremleri genel anlamda daha tatminkar performans veriyor ama Tabac kremle sabunun hiç alakası yok. Sabunun performansı iyiyken , krem birkaç tık aşşağıda kalıyor. Cella için de benzer şeyler söylemek mümkün. Yani formülasyon hemen hemen aynı olup sabunun krem versiyonu olan ürünlerde dediğiniz geçerli olabilir ama bazı ürünlerin inanın marka- seri benzerliği haricinde hiç alakası olmuyor.
Valla komşum genel anlamda söyledim. Mutlaka her ürünün kendine göre iyi olan versiyonları oluyor (krem yada sabun), ama kremi kullanıp bitirmek hep daha kolay geliyor. Özellikle sabun olarak isim yapan ürünlerde krem versiyonları dediğiniz gibi bazen insanı hayal kırıklığına uğratabiliyor, fakat özellikle sabun olarak isim yapmayanlarda örneğin proraso, bırakın aynı performansı kremler daha iyi bile olabiliyor.
Genel anlamda çok tereddüt yaşanılan ürünlerde (eğer çok fark yok ise) krem tercih ediyorum, beğenirsem sabuna yöneliyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@"Kacak" ya işte aynen abicim ürüne / üreticiye göre değişen kavramlar. Bazen aynı seri ürün alıyorsun biri elma , öbürü armut yani. O kadar alaka yok ama tabi gelinen nokta itibariyle hepsi deneniyor Big Grin bir şekilde deneniyor yani Big Grin
@"Kacak" komşum sağolun tavsiyeleriniz için minnettarım, çok beğenen ve kullanan olduğu için kokusundan terüddüt etsem de almak istedim. Genelde sabun formunun performansı hakkındaki güzel yorumlar beni almaya teşvik etti diyebilirim.

Proraso'nunda önce kremini almıştım, beğenince sabununu aldım mesela sizin dediğiniz gibi Smile Ama kreminin performansı bana sabundan daha iyi geliyor
Ulaşması için  @shaving nick ve @Kacak komşuma teşekkür ederim

geltir.jpg
(16/10/2020, Saat: 02:44)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulaşması için  @shaving nick ve @Kacak komşuma teşekkür ederim

geltir.jpg
Güle güle kullan komşum, ben birşey yapmadım Wink
İlk kullanımdan sonra yorumunu bekliyoruz, ilk denemeyi gsb veya varsa mavi astra ile yapmanı öneririm.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bugün bu ikisini on liraya aldım. Griye tabac Stick basmayı düşünüyorum. Acaba kaseye bastıktan sonra kokusunda ya da kıvamında herhangi bir kayıp olur mu? İkisinde de köpürtme işlemi yaptım geniş olduğu için büyük jaguar fırçayla bile sıkıntı olmadı.c152e90e3fbc1e9d538c34b797b551cc.jpgcb0f61709cf4e23c2881ac28a40d556e.jpg

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Keramika marka sanırım. Dün eşimle markette gezerken muhabbeti oldu. Tevafuk ... ona da dedim şu marka ne güzel, rengarenk ürünler yapıyor diye. Kafamdan şu tas da iyiymiş , harika köpük yapılır diye geçiriyorum tabi Big Grin
(16/10/2020, Saat: 21:42)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keramika marka sanırım. Dün eşimle markette gezerken muhabbeti oldu. Tevafuk ... ona da dedim şu marka ne güzel, rengarenk ürünler yapıyor diye. Kafamdan şu tas da iyiymiş , harika köpük yapılır diye geçiriyorum tabi Big Grin
Evet komşum Keramika. Çorba kasesi. Tabii bizim nazarımızda ne için kullanıldığı önemli değil, ne olacağı önemli

(16/10/2020, Saat: 21:33)MERCAN.04 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bu ikisini on liraya aldım. Griye tabac Stick basmayı düşünüyorum. Acaba kaseye bastıktan sonra kokusunda ya da kıvamında herhangi bir kayıp olur mu? İkisinde de köpürtme işlemi yaptım geniş olduğu için büyük jaguar fırçayla bile sıkıntı olmadı.c152e90e3fbc1e9d538c34b797b551cc.jpgcb0f61709cf4e23c2881ac28a40d556e.jpg

Çok güzeller komşum renkler harika güzel günlerde bol keyifle kullanın

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/10/2020, Saat: 22:36)KurtaranS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzeller komşum renkler harika güzel günlerde bol keyifle kullanın

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim komşum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: