En Son Ne Aldınız ?
@DelikanliTiras komşuma hediyeleri için teşekkürler.
56ezgU.jpg
Güle güle kullan komşum..benim çok beğendiğim bir fırça..
(14/10/2020, Saat: 16:10)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan komşum..benim çok beğendiğim bir fırça..

Sen beğendiysen ben de  beğenirim komşum dertlerimiz ortak  Angel
Tıraş olmadım ama elde ve yüzde birer defa köpürttüm kısa sürede bol köpük yaptı. Kuruyken biraz kıllar sert gibiydi ama ıslanınca ve sabun yüklenince ki hissiyatı gayet güzel. Silvertip e göre backbone daha fazla fırçanın yüzde yayılması daha az. sabun yüklemesi ve köpük yapması daha kolay. Bir de silvertip e göre daha hızlı kuruyor. Ikisinin de kendine göre avantajlı yönleri var gördüğüm kadarıyla.
(14/10/2020, Saat: 17:07)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sen beğendiysen ben de  beğenirim komşum dertlerimiz ortak  Angel
Tıraş olmadım ama elde ve yüzde birer defa köpürttüm kısa sürede bol köpük yaptı. Kuruyken biraz kıllar sert gibiydi ama ıslanınca ve sabun yüklenince ki hissiyatı gayet güzel. Silvertip e göre backbone daha fazla fırçanın yüzde yayılması daha az. sabun yüklemesi ve köpük yapması daha kolay. Bir de silvertip e göre daha hızlı kuruyor. Ikisinin de kendine göre avantajlı yönleri var gördüğüm kadarıyla.

Evet sıcak suyu görünce yumuşacık oluyor...hissiyatı güzel...yalnız köpük yutma huyu var
(14/10/2020, Saat: 17:22)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet sıcak suyu görünce yumuşacık oluyor...hissiyatı güzel...yalnız köpük yutma huyu var

Bu koca düğüm yutarsa tam yutar. Ümüğünü sıkıp alıcaz artık öyleyse Big Grin .
Daha önce çelik saplı olan modelini almıştım, ancak alüminyum saplı modeli ağırlığı tam kıvamında olmuş... Eldeki tutuş ve hissiyatı fotoğraflardan daha etkileyici...

1YLooR.jpg

Ie8JVa.jpg

NbxfGX.jpg

23vq8y.jpg
@"Fenotip" çok yakışıklı duruyor. Caddeye bırakmayın çok can yakar , çok Big Grin hayırlı olsun.
@"Fenotip" güle güle kullanın komşum
Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim dostlar. @"kaanayhan" komşum bir defada olsa günün tıraşında olmayı hakkediyor ama değil mi Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: