En Son Ne Aldınız ?
Komşular yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Sağlıklı günlerde kullanın.
(09/10/2020, Saat: 22:07)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @zorsakal komşum. Senin yorumunu bende merak ediyorum malum aynı dertlerden müzdaribiz.

sağolasın..bu alet gerçekten de "katana" :-)
günlük tıraşa uygun,zor sakallara ilaç bir alet değil komşum..
arada sırada kullanılabilir,keyifli ve şahsına münhasır bir alet...türünde tek..
bir kaç denemeden sonra yorum yaparım tekrar.
(10/10/2020, Saat: 01:04)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sağolasın..bu alet gerçekten de "katana" :-)
günlük tıraşa uygun,zor sakallara ilaç bir alet değil komşum..
arada sırada kullanılabilir,keyifli ve şahsına münhasır bir alet...türünde tek..
bir kaç denemeden sonra yorum yaparım tekrar.

Yarın akşam ben de deneyeceğim nasipse bakalım çinli katanayı.
(09/10/2020, Saat: 16:34)biryantin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stirling sabun denemek isterim. Nereden geldi acaba?

Menşei amerika ama bu ingiltere'den geldi. maggard.com veya shavingtime.co.uk sitelerinde bulabilirsiniz
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(10/10/2020, Saat: 11:22)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Menşei amerika ama bu ingiltere'den geldi. maggard.com veya shavingtime.co.uk sitelerinde bulabilirsiniz

Oralarda olduğunu biliyorum fakat buraya takılmadan girebileceğinden emin değildim.

Sorunsuz geliyor diyorsanız sipariş verebilirim.
İngiliz ' in Tobs ' u varsa bizim de Jobbs' umuz var. 6 sıfırlı fiyat etiketli hemde Big Grin 7860a6dd08f8ad854485ebe483d7ef65.jpg
(11/10/2020, Saat: 19:58)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İngiliz ' in Tobs ' u varsa bizim de Jobbs' umuz var. 6 sıfırlı fiyat etiketli hemde Big Grin

İnceleme ne zaman abi ?
Yeni bir ürün mü bu komşum?
Kartallar yüksekten uçar
@"klasik63" epey yeni sayılır. Üretim 2002 , son kullanma tarihi 2007 Big Grin

Ben daha önce kullanmıştım. Bu firma ( evrensel kozmetik ) otellere fason sabun/ krem vs yapan bir firma. Daha önce bir otelde denk gelmişti 5-10 ml lik küçük birkaç kullanımlık kremleri. Forumdan da birkaç arkadaşa göndermiştim .Lakin uzun zaman oldu. Bir hafıza tazeleyelim @"Ali192"
2003-2004 yıllarında kullanmıştım.Goal diye bir kremle birlikte alıp kullanmıştım.Derby kremlerin ayarında performans verdikleri kalmış aklımda.Sonra da gelmedi devamları.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: