En Son Ne Aldınız ?
Hem Electric Sheep, hem de glacial versiyonu, insan daha ne ister Smile

Her zaman olduğu gibi teşekkürler @gartbnx üstad. Bizzat (stirling) Rod dayı bile  "üzgünüm, covid nedeniyle gönderemem" demişti. Fotografını ona da gönderdim az önce Smile

tYoeN3.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(09/10/2020, Saat: 14:36)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem Electric Sheep, hem de glacial versiyonu, insan daha ne ister Smile

Her zaman olduğu gibi teşekkürler @gartbnx üstad. Bizzat (stirling) Rod dayı bile  "üzgünüm, covid nedeniyle gönderemem" demişti. Fotografını ona da gönderdim az önce Smile

tYoeN3.jpg

Stirling sabun denemek isterim. Nereden geldi acaba?
Çin ‘den geldi..bu akşam deneyeceğim..

eb11d5fd91fb13e7bfe274fa28578d65.jpg
(09/10/2020, Saat: 16:48)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çin ‘den geldi..bu akşam deneyeceğim..

Hayırlı olsun komşum.
(09/10/2020, Saat: 16:48)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çin ‘den geldi..bu akşam deneyeceğim..
Komşum hayırlı olsun. Katana bu mu?

Sapı çok şıkmış. İyi günlerde kullanın.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@"Fenotip" @"tarkaner" teşekkür ederim komşularım..foto pek iyi değil,fotodan daha güzel..ilk izlenimim olumlu..iyi ki sapıyla almışım..
2-3 saat sonra ilk tıraşımı olurum,merak ediyorum tıraşı nasıl :-)
Hayırlı olsun @zorsakal komşum. Senin yorumunu bende merak ediyorum malum aynı dertlerden müzdaribiz.
9mgcgE.jpg
mMTgkX.jpg

Ej de89 barley ve yaqi mellon
Kartallar yüksekten uçar
Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/10/2020, Saat: 22:28)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komşum.
Kartallar yüksekten uçar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: