En Son Ne Aldınız ?
(08/10/2020, Saat: 15:08)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS Şafak abi inan ürün elime geçene kadar bende hep acabalar içindeydim ama aslında ilk izlenim ve ilk tıraş sonrası bir rex fanatiği olmam bir yana toplam puanlamada berabere kalır bunlar abi mutemel ikisinin de ayrı artıları var gördüğüm tabi erken yorum yapmamak lazım, malum forum gizli hazine dolu vardır belki uzun süredir ikisini de kullanan birileri onlarıda bekleriz ben başlığı biraz daha deneyip açma planındayım şimdilik ufak SPOİLER.

komşum fotoğraflar efsane olmuş. :)
(08/10/2020, Saat: 15:08)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS Şafak abi inan ürün elime geçene kadar bende hep acabalar içindeydim ama aslında ilk izlenim ve ilk tıraş sonrası bir rex fanatiği olmam bir yana toplam puanlamada berabere kalır bunlar abi mutemel ikisinin de ayrı artıları var gördüğüm tabi erken yorum yapmamak lazım, malum forum gizli hazine dolu vardır belki uzun süredir ikisini de kullanan birileri onlarıda bekleriz ben başlığı biraz daha deneyip açma planındayım şimdilik ufak SPOİLER.
İsmet abi efsane olmuş görseller

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hep rockyden yanaydık çocukken ama rus da naapsın, NAİM filmindeki gibi eli mahkum bir yerde. Big Grin
@"mkeskus" @"KurtaranS" sağolun. Big Grin acık esprisi olsun istedim.
@"İsmetaltan" komşum görseller süper. Rex gerçekten çok kaliteliymiş ama şaşırdım açıkçası.

@"tarkaner" sağolsun beni de zehirledi. Ani bir kararla Envoy ile Rex klübüne dahil buldum kendimi Smile

Keyifli traşlar
(08/10/2020, Saat: 15:59)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hep rockyden yanaydık çocukken ama rus da naapsın, NAİM filmindeki gibi eli mahkum bir yerde. Big Grin
@"mkeskus" @"KurtaranS" sağolun. Big Grin acık esprisi olsun istedim.
Bunlar hep amerikan emperyalizmi, bize çocuk aklımızla amerika'yı sevdirttiler..

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(08/10/2020, Saat: 16:15)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"İsmetaltan" komşum görseller süper. Rex gerçekten çok kaliteliymiş ama şaşırdım açıkçası.

@"tarkaner" sağolsun beni de zehirledi. Ani bir kararla Envoy ile Rex klübüne dahil buldum kendimi Smile

Keyifli traşlar

@tarkaner Tarkan abi sizi fazla zehirlemiş hocam Big Grin hep yapıyo ah o Tarkan abinin işi gücü rast gitsin, bende bana o kadar sabun varken övdü övdü speick aldırdı diye kızıyodum sizinki daha fenaymış. Big Grin

Latife bir yana hayırlı olsun envoy kullanmadım ama takip ettiğim kadarıyla üzecek makine değil keyifle iyi günlerde kullanın.

@"shaving nick" Raif hocam kapışma SÜRER benden söylemesi bendeki ayı sağlam, kapışır bizonla.

Güzel günlerde kullanın @İsmetaltan, bu maç kolay kolay bitmez Smile
00111101
7657ce096a02ec8c0358f912be02ce0c.jpg
il_794xN.2198449346_ytw2.jpg

merkur%20safety%20razor_etsy_etsy_780688093

Vintage LUCKY by GIBBS Safety Razor - Made in France
1950 veya altmışlarda kullanılan bir jilet makinesi. Koleksiyonuma yeni ekledim.
@"esox" tayfun hocam bitmez haklisiniz. Bu arada sizin sotd lerde yakiyo ortaligi ne cevherler cikiyo hocam. Maşallah diyelim.

Tum geltir sakinlerine hayirli olsun diyelim keyiflisihhatli tıraşlariniz daim olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: