Diş Macunu Önerileri
(11/09/2020, Saat: 19:09)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Second pass"  hocam tanıdığım tüm diş doktoru arkadaşlarım aslında ikisinin de önemli olmadığını, önemli olanın dişleri düzenli, düzgün ve nizami fırçalamak olduğunu söylüyorlar. Bir tanesi de askerde badimdi. Hangisinin tadını beğeniyorsan o macunu al derdi bana Big Grin

@muntazaman valla nerdeyse 8 aydır kullanıyorum. Yara problemi vs yaşamadım. Bu olsa bile birkaç kullanım sonrası geçer diye düşünüyorum. Sls vs yok içeriğinde , bence gayet iyi. Bu fiyata bedava hatta.

Tam bir fiyat performans ürünü pasta del capitano.
SPLAT alın keyfinize bakın.
Evet hocam bi diş macununa 20-30 tl gibi paralar vermek. Biraz da sistemin oyunu gibi geliyor bana.
Yolo
Halihazırda Sensodyne kullanıyorum. Bir kez paradontax aldım tadı çok kötü geldi. Acaba tarihi mi geçmiş deyip üzerinde tarihine baktım. Alışanlar iyi alışmış. Smile
Ya İstanbul beni alacak ya ben İstanbul'u. Fatih Sultan Mehmet
(16/09/2020, Saat: 14:58)EmrahEray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halihazırda Sensodyne kullanıyorum. Bir kez paradontax aldım tadı çok kötü geldi. Acaba tarihi mi geçmiş deyip üzerinde tarihine baktım. Alışanlar iyi alışmış. Smile
Eşim de aynı sebepten kullanamıyor. Ben ise müptelasıyım, adamlar yapmış diyorum. Big Grin
(16/09/2020, Saat: 14:58)EmrahEray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halihazırda Sensodyne kullanıyorum. Bir kez paradontax aldım tadı çok kötü geldi. Acaba tarihi mi geçmiş deyip üzerinde tarihine baktım. Alışanlar iyi alışmış. Smile

alışınca diğerleri yavan kalıyor komşum, uzun yıllardır kullanırım, köpürmemesi ve alıştığım tadı başka bir macunu kabul etmeme engel oluyor Smile
(16/09/2020, Saat: 15:14)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eşim de aynı sebepten kullanamıyor. Ben ise müptelasıyım, adamlar yapmış diyorum. Big Grin

Ben korktum hatta. Ağzımı yıkadıkça yıkadım. Big Grin Peki diş etlerinizde bir faydası oldu mu?

(16/09/2020, Saat: 15:19)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alışınca diğerleri yavan kalıyor komşum, uzun yıllardır kullanırım, köpürmemesi ve alıştığım tadı başka bir macunu kabul etmeme engel oluyor Smile

Şaka falan mı bu? Big Grin Dolapta duruyor. Arada gözüme çarptıkça verdiğim paraya acıyorum.
Ya İstanbul beni alacak ya ben İstanbul'u. Fatih Sultan Mehmet
(17/09/2020, Saat: 00:25)EmrahEray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben korktum hatta. Ağzımı yıkadıkça yıkadım. Big Grin Peki diş etlerinizde bir faydası oldu mu?

Şaka falan mı bu? Big Grin Dolapta duruyor. Arada gözüme çarptıkça verdiğim paraya acıyorum.

Şaka değil gayet ciddiyim. Dış eti kanamasını önlüyor bende
(17/09/2020, Saat: 00:25)EmrahEray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben korktum hatta. Ağzımı yıkadıkça yıkadım. Big Grin Peki diş etlerinizde bir faydası oldu mu?

Yaklaşık 15 yıl önce ortodontik tedavi esnasında diş etlerimde kanama oluyordu. Diş hekimi bunun normal olduğunu ve yanılmıyorsam dişlerdeki harekete bağlı kanamanın rahatlatacağına dair birşey söylemişti. Çok hatırlamasam da buna benzer birşeydi. O dönemden sonra da diş etleri ile ilgili bir sorunum olmadı doğrusu.
Bu macunun tadı garip kabul ediyorum ama temizlik hissi çok başka geliyor bana.
Paradontax'ı ağız içi yara yani aft sorunu yaşayanlara tavsiye ederim. Bende olduğunda direkt yara üstüne sürüyorum, bir iki günde iyileştiriyor. Marketlerdeki en iyi diş macunu olduğunu düşünüyorum.
Yerli üretim EST diş macunlarını da bir süre kullandım. Karanfilli, misvaklı ve yeni çıkan karbonlu-okaliptuslu başarılı ürünler. İçerikleri de gayet temiz, Paradontax'tan aşağı kalmaz.
Standart diş fırçası stokladım önceden ama Oralb elektrikli diş fırçası kullanmaya başladığımdan beri sadece seyahatlerde kullanabiliyorum çünkü Oralb tüm rotasyonu ele geçirdi, çok etkili çok başarılı, ki önyargılıydım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Cilt Maskesi Önerileri edward 3 3,531 07/10/2020, Saat: 01:26
Son Yorum: edward
  Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri ferhat1905 14 11,927 25/04/2020, Saat: 15:58
Son Yorum: Rigbie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: