İNCELEME: Son Samuray-Kadı Kızı'nın Kusuru
Sağolsunlar, dostların teveccühü, bu teveccühe layık olmak da boynumuzun borcu. Arkadaşlar sizden de hep iyi bahsettiler sağolsunlar. Bende sizinle bir araya gelip, yüz yüze tanışmayı isterim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
[mention]ahraz [/mention] Caner komsum yine keyifle pazar kahvemi yudumlrken okudum. O kdr guzel betimlemissin ki sanki sabunu kullanmis denemis gibi fikir sahibi oldum. Tebrik ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(30/08/2020, Saat: 17:16)Gkarinca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]ahraz [/mention] Caner komsum yine keyifle pazar kahvemi yudumlrken okudum. O kdr guzel betimlemissin ki sanki sabunu kullanmis denemis gibi fikir sahibi oldum. Tebrik ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok teşekkür ederim komşum. Beğenmenize sevindim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Kaleminize sağlık, çok güzel bir yazı olmuş
(30/08/2020, Saat: 18:42)esox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaleminize sağlık, çok güzel bir yazı olmuş
Çok teşekkür ederim. Selamlar.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
İnceleme için teşekkürler, bahsi geçen kitabı da okunacaklar listeme aldım.
Caner Bey, kaleminize sağlık. Çok keyif alarak okudum incelemenizi, diğer tüm emek ve sevgi ürünü yazılarınız gibi. Nasıl ifade edebilirim tam bilmiyorum ama zaman zaman puslanan, kasvet çöken forum havasında nefes aldırıyor yazılarınız  Smile
@ahraz komşum eline sağlık. Musashi'nin kaderi kendi bishidosunu yaratmaktı. 13 yaşında düello kimsenin harcı olmaz yoksa.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(30/08/2020, Saat: 20:14)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler, bahsi geçen kitabı da okunacaklar listeme aldım.
Rica ederim komşum.

(30/08/2020, Saat: 21:35)GriffinV8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caner Bey, kaleminize sağlık. Çok keyif alarak okudum incelemenizi, diğer tüm emek ve sevgi ürünü yazılarınız gibi. Nasıl ifade edebilirim tam bilmiyorum ama zaman zaman puslanan, kasvet çöken forum havasında nefes aldırıyor yazılarınız  Smile
Elbet puslu havalar dağılacaktır komşum. Biz buna katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu.

(30/08/2020, Saat: 21:54)smltrpn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz komşum eline sağlık. Musashi'nin kaderi kendi bishidosunu yaratmaktı. 13 yaşında düello kimsenin harcı olmaz yoksa.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet. Zamanın şartlarının kahramanları yarattığına inanan bir insanım ama kılıç ustalarının okulunu hedef almak da bir seçim. Musashi'yi unutulmazlar arasına sokan da bu seçimleri olmuş belki de.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Forumu uzun süredir kullanmasan acaba tıraş forumunda mıyım diye bakardım yazılarınızın ortasında @"ahraz" komşum. Her birini zevkle okuyorum ve bazen altına yazacak kelime bulamadan, teşekkür dahi edecek dahi mecal olmadan ayrıldığım dahi oldu.

Kaleminiz hiç küsmesin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnceleme: Ossman Fleuron Tıraş Sabunu marv 5 2,265 01/06/2022, Saat: 15:11
Son Yorum: exselans
  İnceleme: Anos Citrus Tıraş Sabunu marv 25 8,061 24/04/2022, Saat: 23:49
Son Yorum: layken
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 47,303 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  İnceleme: Klar Seifen Sandelholz / Sandawood - Tıraş Sabunu Soner 8 3,670 28/04/2021, Saat: 14:56
Son Yorum: finwe
  İnceleme : Scheermonnik Sabun finwe 17 5,438 30/10/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: MetsGo
Rainbow Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS KRAL 143 64,857 24/10/2020, Saat: 00:37
Son Yorum: Amokachi
  Çubuk Sabun Sevgi ve İnceleme Topiği FloydianDM 30 24,552 03/09/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: Kacak
  İNCELEME : Acca Kappa LiboCedro ahraz 25 9,925 22/02/2020, Saat: 23:34
Son Yorum: turkoglum13
  İNCELEME:Finlandiya’dan Abim gelmiş evde bir bayram havası- Uula Tıraş Sabunu ahraz 9 5,171 31/01/2019, Saat: 09:35
Son Yorum: ahraz
  İNCELEME : Splendid Tıraş Tozu habaz 5 4,038 03/03/2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Fallschirmjäger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: