En Son Ne Aldınız ?
En son Bonherre'den Cella organik kase tıraş kremi ve Cella organik losyon aldım. Paketleme, kargo hızları vs çok iyiydi. Hediye 2 kutu da jilet göndermişlerdi. Böyle incelikli düşünen, işini ciddiye alan firmaları seviyoruz Smile
İntergalaktik seyahat scuttle’ım geldi.
İnanılmaz kaliteli, mikrofiber kesesi, uzay sınıfı plastik, ergonomik tasarımı ve boyut, içine Su koyup mikrodalgada ısıtabiliyor, bulaşık makinesinde yıkatabiliyorsunuz, şaşırdım açıkçası paketi açınca...

e1b4182b739ae1338dd1454eac73a0d3.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Yeni ürün alan tüm komşularıma yeni ürünler hayırlı olsun, iyi günlerde keyifle kullanılsın.
(28/08/2020, Saat: 09:24)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İntergalaktik seyahat scuttle’ım geldi.
İnanılmaz kaliteli, mikrofiber kesesi, uzay sınıfı plastik, ergonomik tasarımı ve boyut, içine Su koyup mikrodalgada ısıtabiliyor, bulaşık makinesinde yıkatabiliyorsunuz, şaşırdım açıkçası paketi açınca...

Akıllı bıdık gibi, güle güle kullan. Bol keyifler komşum.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/08/2020, Saat: 09:24)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İntergalaktik seyahat scuttle’ım geldi.

Işınla beni scuttle !
Hayırlı olsun komşum.
(28/08/2020, Saat: 10:44)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Işınla beni scuttle !
Hayırlı olsun komşum.

"Işınla beni scuttle !" Smile Smile Smile Çok yaşayın komşum
ufnyxb.jpg

C3Cvun.jpg

Letgodan 35 TL ye aldığım H 4 kodlu slim adjustable.
(24/08/2020, Saat: 16:11)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Müthiş görünüyorlar, güzel günlerde keyifle kullan

Tesekkurler
processed.jpg
@"CK89" komşum öncesinde dolabını topluca paylaşmış mıydın? Paylaşmadıysan toplu bir foto olur, bir video daha iyi olur... Şeklinde bir istek atayım şuraya...
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: