Deniz Şortu
Komşular merhaba. Malum yaz geldi. Korona lanetine dikkat ederek denize girmeyi planlıyoruz. Bu sene olmasa daha sonraki senelerde kullanmak için f/p ürünü çabuk kuruyan bir deniz şortu arıyorum. quiksilver ve billabong biliyorum ama bunlar fiyat olarak yüksek ürünler. Bu ürünlerden başka kullanıp memnun olduğunuz bir ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
Ne yap et Billabong al,
Ege'de deniz kiyisinda büyüdüm, hala evim orada, uygun fiyata spx.com'dan bul, yillarca giy. Full time 7 yil tek sort giydim, hayatta uzmez. Ama fiyatlar dedigin gibi cok asiri artti maalesef.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
EZzzkB.jpg

Colins'ten almıştım 2 senedir kullanıyorum memnunum Smile
Ustura
Ben de QuickSilver önereyim komşum dediğiniz gibi fiyatları yüksek ama bir yere takıp yırtmadığınız sürece ömürlük. Ne güneşten rengi ağarır ne tuzdan rengi solar ayrıca istediğiniz gibi hızlı da kuruyor. Yukarda arkadaş da Billabong önermiş hemen hemen aynı kalitede şortlar. Hiç maceraya girmeden 2 markadan hangi modeli beğendiyseniz düşünmeden alın bence
(30/06/2020, Saat: 14:58)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EZzzkB.jpg

Colins'ten almıştım 2 senedir kullanıyorum memnunum Smile

Ben de(billabong -QS artık evdeki ergenler biz de bunlardan giyelim diyince kendim için Colins deneyip diyip 3 senedir Colins'den aldığım tüm şortlardan memnun kalanlardanım.
HER ne kadar onlar kadar olmasa da gerek az rastlanır olmaları gerek kumaş performansı ile 10-7 not alırlar.
ek olarak bir alternatif daha istiyorsanız size Aeropostale markasına bakmanızı tavsiye ederim,, dizayn olarak Hollister ve Abercrombie 'a çok benzeyen, hatta acaba onların yan firması mı diye hakkında tartışma yapılan , kesimlerini çok beğendiğim ve birçok ürününü yıllardır severek kullandığım bir amerikan markası
https://www.exuma.com.tr/kategori/deniz-sortu-1

Geçen yaz tesadüf eseri Afyon mola tesislerindeki mağazasından aldım. Severek kullanıyorum. Yerli malı oluşu ayrıca sevindirici.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
teşekkürler komşular. bütün önerilerinizi dikkate alacağım. Boyum uzun ve bacaklarım ince olduğu için kısa şortlar çok güzel durmuyor. o yüzden uzun boardshort tarzı şortlara bakıyorum. Bu konuda da en iyisi sanırım yine billabong ve quiksilver. Dönüp dolaşıp bunlara geri döneceğiz sanırımSmile
(30/06/2020, Saat: 15:32)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de(billabong -QS artık evdeki ergenler biz de bunlardan giyelim diyince kendim için Colins deneyip diyip 3 senedir Colins'den aldığım tüm şortlardan memnun kalanlardanım.
HER ne kadar onlar kadar olmasa da gerek az rastlanır olmaları gerek kumaş performansı ile 10-7 not alırlar.

abimmmm Big Grin

neyse bir iki sene daha giyiyim de QS leri değerlendiriyim bende bu durumu colinsten bi şort alıp zulalamak lazım desene. Big Grin
Mudo'nun deniz sortlarini oneririm komsum. 2 senedir kullaniyorum memnunum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: