En Son Ne Aldınız ?
(26/06/2020, Saat: 23:32)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: d05d4277c2e8f5f073487202d608e024.jpg
Arkadaşlar cümleten yeni ürünleriniz hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

abi hayılı olsun, sap kalitesi nasıl? ben de önce sizinkinin lacivert olanına niyetlenmiştim ama sonra vazgeçip krem rengi olandan aldım
4c60b8a92ee99b563ac3d83ef3be0a00.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@00serkan4300 Serkan komşum sap kalitesi maalesef ucuz malzeme olduğunu hissettiriyor dayanıklı olur mu şimdiden tahmin etmek zor ama pek iyi değil.

Herkese yeni ürünleri hayırlı olsun. Güzel günler de kullanın.

Yüz temizleme jeli ile tıraş sonrası losyon zaten alınacaktı diğerleri de arada kaynayıp sepete girmiş nasıl olduysa. Smile Yüz temizleme jeli hariç diğerlerini kullanmadım. Bir de şu içimdeki set yapma huyu beni bu hale getiriyor. Aldıkça alıyor insan. Deodorant da vardı ama hepsi basınçlı tüplerde. Basınçlı tüp ürün kullanmayı bıraktığım için bu arkadaşların yanında yerlerini alamadılar.

3c6bdc0027666916020863131a57da32.jpg

"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
00f46833f6e76276cc3cb33ddd1849d1.jpg

f3f5a146cb60713455d1899daca475f2.jpg

Yeni ürünler komşularıma hayırlı olsun.

Yeni ürünler tüm dostlara hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın.

Gürkan, fırça sapı bana görsel olarak şampiyonlar ligi kupasını anımsatıyor. Bir tek iki yanında kulpları eksik gibi Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Sofistike Gürkan komşum hayırlı olsun güzel günler de kullanın.

Neden benim dikkatimi fırça değil de siyah atlet çekti ki? Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(29/06/2020, Saat: 16:06)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike Gürkan komşum hayırlı olsun güzel günler de kullanın.

Bunu okuyan herkes yukarı çıkıp tekrar fotoğrafa bakıyor Big Grin
Ustura
(29/06/2020, Saat: 16:25)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu okuyan herkes yukarı çıkıp tekrar fotoğrafa bakıyor  Big Grin

Ahahahahahaha paylaşımı yapan komşumuz gerçekten de rumuzuyla müsemma bir arkadaşımız demek ki. Big Grin
(29/06/2020, Saat: 13:09)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler tüm dostlara hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın.

Gürkan, fırça sapı bana görsel olarak şampiyonlar ligi kupasını anımsatıyor. Bir tek iki yanında kulpları eksik gibi Smile

Hiç o şekilde bakmamıştım, haklısın @soner abi  Big Grin  Big Grin

(29/06/2020, Saat: 16:06)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike Gürkan komşum hayırlı olsun güzel günler de kullanın.

Erdi hocam, teşekkür ederim. Tıraş fırçası sapı değil de sanırsın ayna Tongue

(29/06/2020, Saat: 16:25)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu okuyan herkes yukarı çıkıp tekrar fotoğrafa bakıyor  Big Grin

Komşum, haklısınız bende tekrar baktım.  Blush

(29/06/2020, Saat: 17:03)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahahahahahaha paylaşımı yapan komşumuz gerçekten de rumuzuyla müsemma bir arkadaşımız demek ki. Big Grin

Komşum, saygılar.  Cool

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: