En Son Ne Aldınız ?
Kargoyu işyerinde unutmasam pişti x 4 olacaktı heralde Big Grin
(18/06/2020, Saat: 23:13)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargoyu işyerinde unutmasam pişti x 4 olacaktı heralde Big Grin

L'ORÉAL TEAM'mi geliyor yoksa Big Grin
(18/06/2020, Saat: 23:18)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: L'ORÉAL TEAM'mi geliyor yoksa Big Grin
Bu ürünü kullananlar hep memnunum deyince aldım ben, beğenirsem yazı çıkaracak kadar stoklarım.
Indirim biraz daha devam ederse çoğunluk oluruz Anti Loreal Team olursa olur Smile
(18/06/2020, Saat: 23:11)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir pişti daha Smile
@GecayS yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum.

@Serjames komşum hepimize hayırlı olsun.

Piştiler desteyi doldurur sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(18/06/2020, Saat: 23:32)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames komşum hepimize hayırlı olsun.

Piştiler desteyi doldurur sanki

Saol komşum yalnız benden söylemesi böyle giderse deste meste kalmayacak gibi  Rolleyes
Mw9YXU.jpg

(18/06/2020, Saat: 23:21)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürünü kullananlar hep memnunum deyince aldım ben, beğenirsem yazı çıkaracak kadar stoklarım.
Indirim biraz daha devam ederse çoğunluk oluruz Anti Loreal Team olursa olur Smile

Big Grin
Ben 2 senedir severek kullanıyorum, tam bir f/p ürünü. Biraz yağlı ve yapışkan olması dışında bana kalırsa yatıştırma ve koku kalıcılığı açısından muadilleri Brut Ocean'dan, Aqua Velva'dan ve Pitralon Polar'dan daha başarılı. Tıraş biraz haşin ve sert geçmişse bile yukarıda bahsettiklerim kadar yakmıyor.
İşin özeti bu Loreal bizim Arkoya olan sevgimizi görmüş dur ben bunun after shave'ini yapayım demiş Smile
Sürü psikolojisi herhalde sizi görünce ben de sipariş ettim Smile buna benzer en son aqua velva kullandım çok da memnundum ama cok zamlandı. Loreal şuan 19,90 (4'te 1 fiyat) Bence kaçırmayın komşular..
Ustura
(18/06/2020, Saat: 23:59)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sürü psikolojisi herhalde sizi görünce ben de sipariş ettim  Smile buna benzer en son aqua velva kullandım çok da memnundum ama cok zamlandı. Loreal şuan 19,90 (4'te 1 fiyat) Bence kaçırmayın komşular..

Güle güle kullanım komşum, Aqua Velva Ice Blue n11 de en son 140'a çıkmıştı 4 kat iyimser olmuş.

Loreal'de yok mu artıran komşular?
@GecayS  Smile
EakRBK.jpg
Leoreal men Expert Team

Sağlıkla kullanın cicilerinizi

Müsaadenizle bir süre önce 4 çeşidini de kullandım modelleri aklımda değil ama renk ve kokuları aklıma kalmış

Sarı renkli olanı : odunsu koku

Mavi olanı : ferah koku

Açık mavi olanı : maviye göre daha hafif kokusu var ve elde yapışma hissi yok

Yeşil olanı : mentollü ve fresh koku bunu beğenmiştim .
(19/06/2020, Saat: 00:40)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Leoreal men Expert Team

Sağlıkla kullanın cicilerinizi

Müsaadenizle  bir süre önce 4 çeşidini de kullandım modelleri aklımda değil ama renk ve kokuları aklıma kalmış

Sarı renkli olanı : odunsu koku

Mavi olanı : ferah koku

Açık mavi olanı : maviye göre daha hafif kokusu var ve elde yapışma hissi yok

Yeşil olanı : mentollü ve fresh koku bunu beğenmiştim .

Abi koku tarifleri için teşekkürler, sarı olan pitralon classic' e benzer o zaman?
Diğer kokular dururken neden bir tek bunu stokta bulunduruyorlar ilginç.
(19/06/2020, Saat: 00:32)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanım komşum, Aqua Velva Ice Blue n11 de en son 140'a çıkmıştı 4 kat iyimser olmuş.

Loreal'de yok mu artıran komşular?
@GecayS  Smile
EakRBK.jpg

Zarlar düşeş gelsin alışverişler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: