En Son Ne Aldınız ?
@fusuy, çok güzel tercihler olmuş, güle güle kullanın.
(13/06/2020, Saat: 14:29)Viper Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden temin ettiniz komşum?
Komşum yurt dışından aldım, ben yurtdışında oturuyorum zaten

(13/06/2020, Saat: 15:16)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @fusuy, çok güzel tercihler olmuş, güle güle kullanın.
teşekkür ederim sağolun komşum
5kusq3.jpg
(13/06/2020, Saat: 20:09)cavekid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5kusq3.jpg

simpson ile ilgili yorumunu beklerim komşum.
ne mutlu türküm diyene !
(13/06/2020, Saat: 20:13)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: simpson ile ilgili yorumunu beklerim komşum.

İlk kez bir porsuk fırça kullandım, ve hatta sanırım ilk kez bir porsuk fırça gördüm. Duke 2 - best badger kıllı olan modeli. Daha önce kullandığım Yaqi'den daha yumuşak bir fırça bekliyordum, kılların ıslanmamış hali sentetiğe göre çok daha sert. Sıcak suda bekletmemle birlikte benzer bir yumuşaklığa ulaştı. Yaqi traş sırasında postürünü koruyordu, Duke2 kılları en son yapılan fırça hareketinde kalıyor. Fırça sapı kısa, 21-22mm düğümü ile birlikte küçük bir fırça. Handle kısmı ince olmadığı için kavrama konusunda bir problem yaratmadı. Ben çok beğendim, fakat başka porsuk fırça kullanan çok daha tecrübeli arkadaşların yorumları daha yararlı olabilir.
(13/06/2020, Saat: 20:33)cavekid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk kez bir porsuk fırça kullandım, ve hatta sanırım ilk kez bir porsuk fırça gördüm. Duke 2 - best badger kıllı olan modeli. Daha önce kullandığım Yaqi'den daha yumuşak bir fırça bekliyordum, kılların ıslanmamış hali sentetiğe göre çok daha sert. Sıcak suda bekletmemle birlikte benzer bir yumuşaklığa ulaştı. Yaqi traş sırasında postürünü koruyordu, Duke2 kılları en son yapılan fırça hareketinde kalıyor. Fırça sapı kısa, 21-22mm düğümü ile birlikte küçük bir fırça. Handle kısmı ince olmadığı için kavrama konusunda bir problem yaratmadı. Ben çok beğendim, fakat başka porsuk fırça kullanan çok daha tecrübeli arkadaşların yorumları daha yararlı olabilir.

Chubby modelinde olduğu gibi yüzde köpürtme yaparken boya bodana yapar gibi mi kullanılıyor yoksa yaqi gibi yüzde açılıyor mu ?
ne mutlu türküm diyene !
Simpson bütün fırçalarında boya fırçası gibi kullanmayı öneriyor. Dairesel fırçalamayı önermiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(13/06/2020, Saat: 23:08)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpson bütün fırçalarında boya fırçası gibi kullanmayı öneriyor. Dairesel fırçalamayı önermiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fırça içinden çıkan kullanma talimatları tam dediğiniz gibi. Ben de yuvarlak yerine düz fırça hareketleri ile kullandım. Yaqi kullanırken nolursa olsun bisey olmaz hissiyatı var sentetikte. Porsuk çok daha narin bir izlenim yarattı bende.
(14/06/2020, Saat: 00:19)cavekid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırça içinden çıkan kullanma talimatları tam dediğiniz gibi. Ben de yuvarlak yerine düz fırça hareketleri ile kullandım. Yaqi kullanırken nolursa olsun bisey olmaz hissiyatı var sentetikte. Porsuk çok daha narin bir izlenim yarattı bende.

Simpsons bu kadar narinse Kent'i, Da Vinci'yi hiç elimize almayalım komşum   Big Grin
Badana yöntemi ile kullanmak evet belki fırçanın ömrününü "bir tık" uzatır. Ama ne kadar fark eder?
Simpsons'lar tabiri caizse zaten taş gibidir bu yüzden size tavsiyem keyfini sürün  Smile
(14/06/2020, Saat: 00:25)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpsons bu kadar narinse Kent'i, Da Vinci'yi hiç elimize almayalım komşum   Big Grin
Badana yöntemi ile kullanmak evet belki fırçanın ömrününü "bir tık" uzatır. Ama ne kadar fark eder?
Simpsons'lar tabiri caizse zaten taş gibidir bu yüzden size tavsiyem keyfini sürün  Smile

Bugun elime geçti, ilk kez kullandığım icin biraz korkarak yaklaştım sanırım Shy sonrası icin hala cesaretli olacağım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: