En Son Ne Aldınız ?
(01/06/2020, Saat: 13:40)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: #223 114d8bc419e7b767da2acd2279b0318a.jpg54ac09132e02d2a6e51a2aaf4f6182ac.jpg

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağlıkla güzel anılar ile kullanın @tarkaner tombiş emmi . Kokusu nasıl ? Atelier rebulun 1895 yada İstanbul gibi kolonyadan ziyade parfümü baskın mi ?
(31/05/2020, Saat: 19:14)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullanın. Memnun kaldınız mı? Jilet açıklığı çok az olduğundan ben çok efektif traş olamıyorum bu aletle. Kafayı biraz gevşetip kullanmayı denedim o da pek fayda etmedi. Her gün traş için kullanıma uygun bir alet gibi, tahrişsiz traş ediyor ama yakın bir traş hissi vermedi benim kullanımımda.

Sıhhatli traşlar

Kullanacağınız jiletin altına, eski kullanılmış jiletlerinizden keskin ağızlarını keserek kısaltıp, 1 yada 2 tane koyarak aleti agresifleştirme yöntemini deneyebilirsiniz. Bu yöntemin bir ismi vardı fakat bir türlü aklıma gelmedi, hatta konusuda vardı forumda.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(01/06/2020, Saat: 15:23)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanacağınız jiletin altına, eski kullanılmış jiletlerinizden keskin ağızlarını keserek kısaltıp, 1 yada 2 tane koyarak aleti agresifleştirme yöntemini deneyebilirsiniz. Bu yöntemin bir ismi vardı fakat bir türlü aklıma gelmedi, hatta konusuda vardı forumda.

Smile

Tıraş Aletinin Agresiflik Seviyesini Artırma (Shimming)
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1763
(01/06/2020, Saat: 15:26)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile

Aynen Volkan abi bu konu. Forumumuzun batman i yine yetişti ihtiyacımız olduğunda Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(01/06/2020, Saat: 15:39)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen Volkan abi bu konu. Forumumuzun batman i yine yetişti ihtiyacımız olduğunda Smile

7/24 görev başındayım Smile
@batmanforever abi tek burdan degil her konuda sag ol abi, bugun gulumsedim sayende pazartesi sendromu gitti. Big Grin

@CK89 aşık olunacak alet tekrar iyi gunlerde keyifle kullanin.
(01/06/2020, Saat: 15:23)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanacağınız jiletin altına, eski kullanılmış jiletlerinizden keskin ağızlarını keserek kısaltıp, 1 yada 2 tane koyarak aleti agresifleştirme yöntemini deneyebilirsiniz. Bu yöntemin bir ismi vardı fakat bir türlü aklıma gelmedi, hatta konusuda vardı forumda.

(01/06/2020, Saat: 15:26)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile

Komşularım selam. Dediğiniz gibi yaptım, kenarları inceltilmiş 5 jileti destek olarak koyunca Timor biraz daha agresif oldu, 3 günlük sakalı güzel traş etti. Bilgi için teşekkürler.
bayram indiriminden aldım suan piyasada en ucuz toptantr de bu ürün

HK8DWf.jpg
Nuxaig.jpg

Yaklaşık 4 buçuk senelik wilkinson, rimei ve yuma kullanımından sonra, Edwin Jagger de89 barley aldım. El alışkanlığım da iyi olunca çok temiz bir tıraş çıkardım.
Ustura
(01/06/2020, Saat: 23:23)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 4 buçuk senelik wilkinson, rimei ve yuma kullanımından sonra, Edwin Jagger de89 barley aldım. El alışkanlığım da iyi olunca çok temiz bir tıraş çıkardım.
Komşum tebrik ederim.şahsım 1 sene doldurdum ama ondan ona sıçrıyorum inşallah çekirge misali olmaz.Hayretler icerisinde kutluyorum sizi Smile Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: