Hep Birlikte Bayram Tıraşı Oluyoruz !
Merhaba,

Bayram tıraşını hep birlikte oluyoruz. Arife günü (23 Mayıs 2020, Cumartesi) sabahı saat 11.00'de ZOOM üzerinde buluşacağız, sohbet edeceğiz ve bayram tıraş keyfini birlikte yaşayacağız. 40 dakikalık etkinlik sanırım hepimiz için yetecektir. Benim Bayram Tıraş'ında kullanacağım ekipman fotoda, ben bayramları geleneksel ve nostaljik bulduğum için Aristokrat tercih ettim, yazlık ürünleri seçtim, siz de kullanacağınız ekipmanı gönderin ve katılın. Bu keyifli anların kaydını da yaparak Delikanlı Tıraş youtube kanalında paylaşacağız. Smile

Katılabilmek için çok popüler olan zoom uygulamasını cep/tablet/pc vs önceden kurmanız gerekiyor.

Ankara ekibi orada olacak, zoom'da görüşmek üzere Smile Şimdiden Bayramınız Kutlu Olsun !

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/9821278150?pwd...lMNHJkdz09

Meeting ID: 982 127 8150
Password: 123123

uc?export=download&id=1uFT-pqLp3x2mO8zW859hP8WxxledNaY2
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Zoom en fazla aynı anda 100 kişiye izin veriyor katılmak isteyen arkadaşlara duyurulur Smile Kimse kalmasın dışarda Smile
Selman Bey, bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum. Yine güzel bir etkinlik duzenliyorsunuz, bayram tirasina sizlerle aşağıdaki takım ile katılacağım.

Bütün komsularimin bayramını şimdiden kutluyorum.

Sağlıklı günler dilerim. 321d9eb7c6f6f14f3bc8f9d0bc548d87.jpg

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Yarın için sabırsızlanıyorum.
(22/05/2020, Saat: 18:23)a.mustafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın için sabırsızlanıyorum.

Etkinliğe katılamayacağım ama ben de izlemek için sabırsızlanıyorum Smile
(21/05/2020, Saat: 21:48)DelikanliTiras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Bayram tıraşını hep birlikte oluyoruz. Arife günü (23 Mayıs 2020, Cumartesi) sabahı saat 11.00'de ZOOM üzerinde buluşacağız, sohbet edeceğiz ve bayram tıraş keyfini birlikte yaşayacağız. 40 dakikalık etkinlik sanırım hepimiz için yetecektir. Benim Bayram Tıraş'ında kullanacağım ekipman fotoda, ben bayramları geleneksel ve nostaljik bulduğum için Aristokrat tercih ettim, yazlık ürünleri seçtim, siz de kullanacağınız ekipmanı gönderin ve katılın. Bu keyifli anların kaydını da yaparak Delikanlı Tıraş youtube kanalında paylaşacağız. Smile

Katılabilmek için çok popüler olan zoom uygulamasını cep/tablet/pc vs önceden kurmanız gerekiyor.

Ankara ekibi orada olacak, zoom'da görüşmek üzere Smile Şimdiden Bayramınız Kutlu Olsun !

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/9821278150?pwd...lMNHJkdz09

Meeting ID: 982 127 8150
Password: 123123

Değerli Komşum.
Senin videoların tamamını izledim. Her izlediğimde de bu adam nasıl tişörtle traş oluyor diye düşünüyorum

Sayfada ki kardeşlerin Göbüslu amcalar olarak adlandırdığı grubun üyesi olarak üstsüz katılmak ayıp olacağı icin katılamayacağım. Ama izlemekten çok keyif alacağım. Traş olanlara yer bırakmak kaydıyla yer kalırsa izlemek adına orada olmaktan keyif alırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tıraşa da bekleriz komşum Smile

(22/05/2020, Saat: 20:59)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli Komşum.
Senin videoların tamamını izledim. Her izlediğimde de bu adam nasıl tişörtle traş oluyor diye düşünüyorum

Sayfada ki kardeşlerin Göbüslu amcalar olarak adlandırdığı grubun üyesi olarak üstsüz katılmak ayıp olacağı icin katılamayacağım. Ama izlemekten çok keyif alacağım. Traş olanlara yer bırakmak kaydıyla yer kalırsa izlemek adına orada olmaktan keyif alırım

Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
@GecayS komşum ben de tişörtle tıraş olamıyorum Big Grin Sırılsıklam oluyor Smile

Ben de etkinliği keyifle izleyeceğim zira tıraşı bayram sabahına bırakacağım.
Saygılar.
@muhibbi yalnız olmadığıma sevindim.

@delikanlitiras Bi videonda da tişörtle nasıl traş olunur diye yeni bir konu çıkar mi buradan

İateyen herkes gelsin hocam maksat muhabbet sohbet Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart Hayırlı bayramlar. Bayram tıraşı olalım ve bayramlaşalım. ilkerxxx 26 28,160 09/02/2012, Saat: 20:42
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: