En Son Ne Aldınız ?
(14/05/2020, Saat: 19:02)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun
Küçük hediyesi için impa ticarete teşekkürler.

Game Changer .84 hayırlı olsun @00serkan4300 Serkan. İyi günlerde keyifle kullan Smile
(14/05/2020, Saat: 19:02)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun
20200514-174019.jpg
Küçük hediyesi için impa ticarete teşekkürler.

Son Gc84'ü alan belli oldu Smile

Hayırlı olsun komşum
KbuXtM.jpg
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@dr_green selman hocam, @batmanforever volkan abi teşekkür ederim. Bu aleti impada tükenmeden almak istiyordum, şükür kavuştum. Aslında tanıdığım bildiğim alet sayılır, gc .68 imden ayrılmak biraz zor oldu seviyordum ancak bir komşumuza gitti onun yerine abisi gc .84 geldiSmile gc .84 impada halen stokta @dr_green selman hocamSmile
Komşularım bende 0.68 i @00serkan4300 komşumdan aldım inşallah hepimiz ürünleri beğeniriz yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Smile
(14/05/2020, Saat: 22:55)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım bende 0.68 i @00serkan4300 komşumdan aldım inşallah hepimiz ürünleri beğeniriz yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Smile

inşallah beğenirsin, güle güle kullan komşumSmile
[img]TH9xwQ.jpg[/img]
Bende bu ekipmanlar ile geleneksel tıraşa ilk adımımı attım.
(15/05/2020, Saat: 14:38)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende bu ekipmanlar ile geleneksel tıraşa ilk adımımı attım.
Komşum proraso beyazı kullandınız mi eğer kullandıysanız düşünceleriniz nelerdir belirtildiği gibi hassas ciltler üzerinde etkili mi ?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/05/2020, Saat: 14:40)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum proraso beyazı kullandınız mi eğer kullandıysanız düşünceleriniz nelerdir belirtildiği gibi hassas ciltler üzerinde etkili mi ?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

daha ürünler yeni elime ulaştı. kokusu bahar ve yaz ayları için güzel. sadece bunu diyebilirim. akşam kullanacağım ama daha tecrübesiz olduğum için değerlendirme yapmam pek doğru olmaz. çünkü muhtemelen ilk deneyim de makineyi doğru kullanamamaktan kaynaklı tahriş olacak Smile
@Perseus komşum hoş geldiniz. Tanışma başlığına açıp da altına atsaydınız bu resmi daha isabetli olurdu. Hemde kendinizden ve geleneksel tıraşa başlama hikayenizden bahsederdiniz biz de sizi tanıma şerefine erişirdik.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: