En Son Ne Aldınız ?
Artık TEX'li, VEX'li antibakteriyel sıvı sabunların kullanımını bıraktık. EST'nin bu serisini eşim de beğendiği için stok yaptım.
Ayvalık Vakıflar klasik zeytinyağlı sabunları zaten yaşayan efsane. Çitlembiğin bıttım olmasını da 34 yaşında öğrenmiş oldum böylece Big Grin

raSMpQ.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(02/05/2020, Saat: 21:16)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık TEX'li, VEX'li antibakteriyel sıvı sabunların kullanımını bıraktık. EST'nin bu serisini eşim de beğendiği için stok yaptım.
Ayvalık Vakıflar klasik zeytinyağlı sabunları zaten yaşayan efsane. Çitlembiğin bıttım olmasını da 34 yaşında öğrenmiş oldum böylece Big Grin

raSMpQ.jpg
Markette ucuz diye est yi almıştım. Kokusu hafif ve güzel. Bıttım sabun bana da lazım nereden sipariş ettiniz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/05/2020, Saat: 21:21)the godfather Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Markette ucuz diye est yi almıştım. Kokusu hafif ve güzel. Bıttım sabun bana da lazım nereden sipariş ettiniz.

Vakıflar Ayvalık sitesinden sipariş geçtim.
https://www.vakifzeytinleri.gov.tr/kozmetik-urunler
(02/05/2020, Saat: 21:16)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık TEX'li, VEX'li antibakteriyel sıvı sabunların kullanımını bıraktık. EST'nin bu serisini eşim de beğendiği için stok yaptım.

raSMpQ.jpg
Güle güle kullanın komşum. Siparişle ilgili Nani Kuş abimizin de çekinceleri vardı. Süreçten ve teslimattan memnun kaldınız mı? Ben bu işletmenin sabun, yağ ve zeytinlerini 90 lı yılların başından beri severek tüketiyorum. Son 3 siparişte bal ve sıvı el sabunu da ekliyorum siparişime. Son olarak soğuk sızmayı 5 lt teneke yapmışlar. Tümü sorunsuz, sağlam ve 2-3 günde eve ulaştı geçen hafta.

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Ben de vakıflar ayvalıktan bir sipariş geçtim. Uzun zaman sonra yeniden zeytinyağlı sabun kullanacağım.

C8ki3J.jpg
(03/05/2020, Saat: 01:24)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum. Siparişle ilgili Nani Kuş abimizin de çekinceleri vardı. Süreçten ve teslimattan memnun kaldınız mı? Ben bu işletmenin sabun, yağ ve zeytinlerini 90 lı yılların başından beri severek tüketiyorum. Son 3 siparişte bal ve sıvı el sabunu da ekliyorum siparişime. Son olarak soğuk sızmayı 5 lt teneke yapmışlar. Tümü sorunsuz, sağlam ve 2-3 günde eve ulaştı geçen hafta.

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkürler komşum. Ben üye olmadan sipariş oluşturdum ve işlemi tamamladım. Açıkcası listeyi onaylayıp ödemeyi yaptıktan 1 saat sonra mail geldi siparişiniz Y.içi kargoya verildi diye. 48 saat içinde de kapıda ödeme ile teslim aldım sorunsuz. Paketlemeleri de gayet sağlamdı. Sırada zeytin ve yağ siparişim olacak.
ee7df46f3c38732e298561a717fa83e3.jpg

İmpa siparişim geldi pazar pazar

Penuar hediyesi de çok güzel oldu Mustafa beye çok teşekkürler

"I can guarantee the closest shave you'll ever know"
Sweeney Todd
rLPfax.pngrLPwz6.png
Geçen haftalarda n11'de denk gelmem ile fiyatı uygun olunca denemek için almıştım. Lord ve Shark aynı fabrikada üretildiği için sanırım Lord L6 alet ile aynı kafaya sahip. Tıraşı gayet yumuşak ve etkili. Yanında gelen Shark platinum ile bu gün ki tıraşımda kullandım. Gayet temiz ve konforlu bir tıraş çıkarttı. Ağırlık olarak da beklediğimden ağır çok hafif değil  fakat sapını pek beğenmediğim için farklı saplar takarak kullanıyorum. Kafa, malzeme kalitesi olarak yeterli kalitede. Belli noktalarda çapaklar olsa da ağırlığı güzel ve malzeme kalitesi gayet yeterli. Bence günlük tıraşta yüzü yormayan bir alet . 3 4 günde bir kullanımda da gayet memnun kaldım. Uygun fiyatlı alet arayan komşularıma tavsiye ederim.
Nihayet kavuştuk. Big Grin
Çok kalabalık bir set içeriği var ve makina cidden farklı. Ağır bir defa. Sert kutusuyla yazlığa, seyahate her yere gelir.

rOMJJU.jpg
(03/05/2020, Saat: 15:21)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen haftalarda n11'de denk gelmem ile fiyatı uygun olunca denemek için almıştım. Lord ve Shark aynı fabrikada üretildiği için sanırım Lord L6 alet ile aynı kafaya sahip. Tıraşı gayet yumuşak ve etkili. Yanında gelen Shark platinum ile bu gün ki tıraşımda kullandım. Gayet temiz ve konforlu bir tıraş çıkarttı. Ağırlık olarak da beklediğimden ağır çok hafif değil  fakat sapını pek beğenmediğim için farklı saplar takarak kullanıyorum. Kafa, malzeme kalitesi olarak yeterli kalitede. Belli noktalarda çapaklar olsa da ağırlığı güzel ve malzeme kalitesi gayet yeterli. Bence günlük tıraşta yüzü yormayan bir alet . 3 4 günde bir kullanımda da gayet memnun kaldım. Uygun fiyatlı alet arayan komşularıma tavsiye ederim.

Güle güle kullanın komşum.

(04/05/2020, Saat: 13:29)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nihayet kavuştuk. Big Grin
Çok kalabalık bir set içeriği var ve makina cidden farklı. Ağır bir defa. Sert kutusuyla yazlığa, seyahate her yere gelir.

Güle güle kullanın komşum. Kutu içeriği aksesuarları gayet iyiymiş. Evde eli yatkın bir yakınınız varsa çok güzel saç tıraşları olabilirsiniz.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: