En Son Ne Aldınız ?
Migros da indirim varmış aa39b71c920380146d0e5f6831c02353.jpg
ab58c4fdab05430b1dd475b5ac97e443.jpg
https://beyfendi.org
Borel 100 ml 7.95 TL
Kanzuk 200 ml 11.90 TL
Happy Center

3d413ef80196347f29b1c0082903586e.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Migros 19.90 TL
Koku olarak tatmin etmedi. Eski nesil ile hiç alakası yok. Tıraş sonrasını henüz denemedim.

a9fe4773f5beb365386c2cb198ffbcf5.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(22/04/2020, Saat: 17:56)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz  haldun komşuma tekrar teşekkürler. Köpürtme tasının yanına yeni arkadaşı da geldi. Yaqi brothers Wink

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaqi candır. Tuxedo canan.

(22/04/2020, Saat: 21:10)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Migros da indirim varmış

?
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(22/04/2020, Saat: 21:24)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaqi candır. Tuxedo canan.
Tamamen katılıyorum komşum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Jaguar Paw komşum iyi günlerde kullanın çok güzel görünüyor.
@razorus dan aldığım Dovo Bergischer Löwe 5/8'', Boynuz Saplı en çok almayı istediğim ustura idi.Boynuz sap ın değişken renginden dolayı tereddüt ederek aldım, fakat beklediğimden çok daha güzel.Geçen hafta cuma günü satın aldığım usturam ı anca bu gün teslim aldım.(mahallemdeki yurtiçi kargo şubesi teslimatları durdurmuş.kargoyu kabul etmediler.Ve oyaladılar.Araya haftasonu sokağa çıkma yasağı falan da oldu.Neyseki salı günü mng kargo ya verilince kargomu bu gün teslim aldım.)Özenli paketleme ve hediye gelen numune atkinsons aftershave balm için çok teşekkürler.İnşallah benim mahallemdeki yurtiçi kargo sorunu hallolur ve alışverişe devam ederim.Almak istediğim daha çok ürün var.Resimi güzel çekemedim.Resimden çok daha güzel bir görünümü var.
1.jpg
(22/04/2020, Saat: 23:43)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @razorus dan aldığım Dovo Bergischer Löwe 5/8'', Boynuz Saplı en çok almayı istediğim ustura idi.Boynuz sap ın değişken renginden dolayı tereddüt ederek aldım, fakat beklediğimden çok daha güzel.Geçen hafta cuma günü satın aldığım usturam ı anca bu gün teslim aldım.(mahallemdeki yurtiçi kargo şubesi teslimatları durdurmuş.kargoyu kabul etmediler.Ve oyaladılar.Araya haftasonu sokağa çıkma yasağı falan da oldu.Neyseki salı günü mng kargo ya verilince kargomu bu gün teslim aldım.)Özenli paketleme ve hediye gelen numune atkinsons aftershave balm için çok teşekkürler.İnşallah benim mahallemdeki yurtiçi kargo sorunu hallolur ve alışverişe devam ederim.Almak istediğim daha çok ürün var.Resimi güzel çekemedim.Resimden çok daha güzel bir görünümü var.

Komşum bence de çok güzel bir ustura aldınız güzel anılar biriktirerek keyifli tıraşlarınız olun .

@razorus ailesine böylesine güzel ürünleri getirildiği için teşekkürler . Noyan bey dovo kuaför makaslarını da getirme ihtimaliniz olabilir mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@blueshadov komşum keyifle kullanın benimde hayallerimi süsleyen harika bir ustura almışsınız.
@blueshadov iyi günlerde kullanın, çok güzel görünüyor.
(22/04/2020, Saat: 23:41)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Jaguar Paw komşum iyi günlerde kullanın çok güzel görünüyor.

Teşekkür ederim komşum

The Riddle of Steel
(23/04/2020, Saat: 00:04)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bence de çok güzel bir ustura aldınız güzel anılar biriktirerek keyifli tıraşlarınız olun .

@razorus ailesine böylesine güzel ürünleri getirildiği için teşekkürler . Noyan bey dovo kuaför makaslarını da getirme ihtimaliniz olabilir mi ?

(23/04/2020, Saat: 00:12)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @blueshadov komşum keyifle kullanın benimde hayallerimi süsleyen harika bir ustura almışsınız.

(23/04/2020, Saat: 00:30)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @blueshadov iyi günlerde kullanın, çok güzel görünüyor.

Çok teşekkürler komşular.Daha iyileri sizlerin olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: