En Son Ne Aldınız ?
İmpa’dan Razorock Alman slant ve Osman beyden yeni bitkisel tıraş sabunu Fleuron

0bff78d6b9f9b2ae8fdabf0d5ebcc81f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
@40tansonra komşum tıraş aletine ufak bir yorum alabilir miyiz? Slant tecrubem yok ama de aletler ile kıyaslarsanız memnun olurum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/04/2020, Saat: 22:24)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @40tansonra komşum tıraş aletine ufak bir yorum alabilir miyiz? Slant tecrubem yok ama de aletler ile kıyaslarsanız memnun olurum

+1
Tıraş ol, huzur bul...
@00serkan4300 ve @Shavette komşularım yorumunuzu görünce katkım olsun istedim. Ben Razorock German Slant'ı bir kaç aydır kullanıyorum. Yakın tıraşı harika Feather gibi keskin bir jilet ile de daha köt Posh marka bir jiletlede güzel performans veriyor. Mühle R41 de var, arasında çok fark var. R41 hata kabul etmez düzgün kullanmak lazım. Slant öyle değil kullanması da rahat, tahrişini de hiç yaşamadım. Hissiyatı EJ DE89 ile aynı ama yaptığı iş çok fazla. Bazen tek perde bile yapıp işi bitirdiğim oluyor.

Bu arada yorumlarımı okurken günlük tıraşta R41 kullandığımı da dikkate alırsınız. Sakallarım biraz serttir.
Sırasıyla DE tecrübelerim 89, Futur, Progress, 41, Rocca ve GC Jaws..
41 ve Jaws agresif aletler. Slantı alırken de bunlar kadar agresif olmasını bekliyordum. Tek bir slant videosu izlemeden Feather gibi keskin bir jiletle tıraş oldum. Sonuç mükemmel. Çok keyif aldım. Açı ayarlama falan yapmadım 3-4 günlük tıraşta aktı gitti. Beklediğim kadar agresif bir alet çıkmadı. GC Jaws’tan bu keyfi almadım. Rocca kadar keyifli bir alet.
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
@asunbul @40tansonra elinize sağlık. öyle anlatmışsınız ki sabaha kadar alet stokta kalmayacak diye korkuyorum

AE 17 günde geldi. Maliyet 49 + 18 = 67 TL.

9c9b811528c493170712ae9993692602.jpg16e5149d73ec4a686bc190ae8855ede0.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
20200417-185428.jpg
20200417-185359.jpg
Arkadaşlar@erfa Fatih dostumuzun  jiletlerini kullanan varmı ? Big Grin
(17/04/2020, Saat: 20:14)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar@erfa Fatih dostumuzun  jiletlerini kullanan varmı ? Big Grin
Çok iyi Ayhan Abi

Marka olmuş resmen.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hep içimde bir his vardı zaten, erfa Fatih komşumuzun geleneksel tıraşa ilgisinin çok eskilerden geldiğine dair bir düşünce. Demekki boş değilmiş Big Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: