Lavanta Temalı Kremler, Sabunlar
Merhabalar,

Günümüz parfüm yorumlarında çokça tercih edilmese de, kozmetik, temizlik ve bakım ürünlerinde önemli bir yeri olan lavanta notası için bir başlık açmak istedim. Tecrübeli abiler, kullandıkları, sevdikleri ve önermek istedikleri lavanta temalı tıraş kremi ve sabunlarını burada paylaşabilirlerse memnun olurum.
Emin değilim ama Arko Sensitive lavantalıydı sanki.
Yabancılarda:
Castle Forbes lavender
Tobs Lavander
Dr. Harris lavander
Bulgaria-lavander
Atkinsons For Gentlemen (razorus da olabilir)
Czech Speck sabunlarında da lavanta agırlık var.(impada vardı)
TrueFitt Hill lavander /luxury
Mikes Natural Hungarian lavander
MdC hangi rengi NaniKus abim yazar.
Öncelikle belirtmek isterimki, sıraladığım ürünlerin hiçbirini kullanmadım. O yüzden şu iyi, veya bu kötü diyemiyeceğim, sadece size fikir vermesi açısından, lavantalı birkaç ürün sıraladım.

i3e00l.jpg
34qv7nd.jpg
53web5.jpg
vomrmf.jpg
wl9af6.jpg
ve96bc.jpg
55neqw.jpg
2qdztqd.jpg
kt4t5.jpg
jadvus.jpg
j8cqqg.jpg
vni2kx.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(24/02/2019, Saat: 19:59)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle belirtmek isterimki, sıraladığım ürünlerin hiçbirini kullanmadım. O yüzden şu iyi, veya bu kötü diyemiyeceğim, sadece size fikir vermesi açısından, lavantalı birkaç ürün sıraladım.

qsmu0j.jpg

@Soner komsum, sabunu biliyorum da, Stirling Lavender Bergamot'un kokusu ve kokusunun kaliciligi hakkinda yorumlarini alabilir miyiz Smile
Komşum internete lavander shaving soap yazınca çıkanları sıraladım dediğim gibi kullanmadım hiçbirini, sanırım bu lavantalı değil ise düzelteyim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(24/02/2019, Saat: 20:27)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum internete lavander shaving soap yazınca çıkanları sıraladım dediğim gibi kullanmadım hiçbirini, sanırım bu lavantalı değil ise düzelteyim.

Big Grin "hizli" okumanin zararlari, kusura baknayin komsum. Ben ismarlamayi dusunuyorum, yorum yazarim kullandiktan sonra. Stirling, parfumsuz, sadece esans yaglar ile kokulandirilmistir demis, merak ettim.
Komşularımızdan yeni yorumlar bekliyorum.
Tıraş aleti  
(13/04/2020, Saat: 00:47)Gungordum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularımızdan yeni yorumlar bekliyorum.

Bulgaristana özgü Herbs of levander krem As ile beraber kullanılırsa güzel lavanta kokusu kaplıyor . Fakat kremin performansı Arko kremlerden üstün değil .

Tabiki MdC original ve Fourge lavanta olarak ve performans olarak en üst düzey sabundur üzeri henüz yapılmadı .

Lavanta kokusunu şahsen her yerde severim .
Kolonyaları As olarak kullanamıyoruz biliyorsunuz ama kendimce yaptığın yöntem de şudur tıraş sonrası yüzümü bol bol soguk su ile yıkayıp havlu ile kurutmadan ıslak yüze lavanta Kolonyası sürerim . Tercihlerim de Tariş ve Selin .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ach Brito lavanta ynspektas 7 7,015 08/10/2015, Saat: 21:53
Son Yorum: ynspektas
  Castle Forbes Lavanta Tras Kremi hedehodo 0 3,694 25/03/2013, Saat: 15:34
Son Yorum: hedehodo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: