En Son Ne Aldınız ?
(08/04/2020, Saat: 18:37)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mkayral adaşım önceki husus için geçmiş olsun yeni ürünleri keyifle kullanın. Çok renkli güzeller hepsi

Teşekkür ederim. Hepimizin iyi günlerde kullanmasını dilerim.
96d589874fb498c715978cf59930b510.jpg

İmpa’dan GC Jaws aldım. Ancak yurtdışından alan arkadaşların aletlerinin yanında deri kılıfları da vardı. Bizde neden yok acaba? Bir de ürün karton Razorock kutusu içinde (kırılmaması ya da dağılmaması maksatlı olduğunu sandığım şekilde) sadece kağıda sarılıydı. Bu kadar güzel bir alete bu kadar özensiz bir kutu Türkiye’ye özel mi acaba? Hediye jilet için ise teşekkür ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(08/04/2020, Saat: 19:54)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 96d589874fb498c715978cf59930b510.jpg

İmpa’dan GC Jaws aldım. Ancak yurtdışından alan arkadaşların aletlerinin yanında deri kılıfları da vardı. Bizde neden yok acaba? Bir de ürün karton Razorock kutusu içinde (kırılmaması ya da dağılmaması maksatlı olduğunu sandığım şekilde) sadece kağıda sarılıydı. Bu kadar güzel bir alete bu kadar özensiz bir kutu Türkiye’ye özel mi acaba? Hediye jilet için ise teşekkür ediyorum.

Üstad ben Amerika'dan aldım, kağıda sarılı ve karton kutuda geldi bütün razorock siparişlerim.
(08/04/2020, Saat: 19:54)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 96d589874fb498c715978cf59930b510.jpg

@shave nick komşumuzun aşağıdaki German Slant kutu açılış videosunda da dikkatimi çekmişti. Pelur kağıda sarıp kutunun içine koymuşlar.(5:55 den itibaren)

https://youtu.be/_Lzj5MjA82k

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(08/04/2020, Saat: 20:13)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad ben Amerika'dan aldım, kağıda sarılı ve karton kutuda geldi bütün razorock siparişlerim.

O zaman normal demek ki bu şekilde gelmesi. Rocca’nın kutusundan sonra aynı kulvardaki bir üründen de aynı özeni bekliyor insan haliyle ama demek ki her marka aynı değil. Sağlık olsun.

“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
9Ew0U4.jpg

Zamanı gelince piyasaya müdahale edecem.

ellerini-ovusturan-sinek_488975_m.jpg
(08/04/2020, Saat: 20:18)tanios74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @shave nick komşumuzun aşağıdaki German Slant kutu açılış videosunda da dikkatimi çekmişti. Pelur kağıda sarıp kutunun içine koymuşlar.(5:55 den itibaren)

https://youtu.be/_Lzj5MjA82k

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet komşular, sadece kağıda sarılı geliyor. Bana garip gelen ise Derby Extra’nın Türkiye’den Kanada’ya gidip kutunun içerisinde Türkiye’ye bize geri gelmesi oldu

önümüzdeki 25-30 yıl rahatsın izbe komşum güle güle kullan Smile
(08/04/2020, Saat: 20:21)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9Ew0U4.jpg

Zamanı gelince piyasaya müdahale edecem.

ellerini-ovusturan-sinek_488975_m.jpg

Kahkaha atarak güldüm

@izbe, hayirli olsun 10 yillik malzeme olmus.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: