ToptanTr.com
Ben de siparisimi bugun teslim aldim. Sabah tirasini oldugum icin yarindan itibaren aldiklarimi test etmeye baslayacagim. İlk intiba olarak urunlerde problem olmadigini soyleyebilirim. Uzun sure yetecek kadar stogum oldu Smile

Dezenfektan ile temizlenip suan balkonda hava aliyorlar Smile

Tu2oWv.jpg
İkinci parti ToptanTr siparişimiz ile uzun süreli jilet stoğunu da tamamladık. 2’şer kartela Silver Blue ve Platinum ile birer kartela Nacet ve 7 O’clock Yeşil. @ToptanTR sitesine tekrar teşekkürler.

fc077dea62e951c02a285c1d101e668a.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Bir hafta sonra aynı jiletle yapılan ikinci tıraşın yorumunu da yapayım.

Bir hafta önce kullanmış olduğum silver blue ile bugün ikinci tıraşımı oldum. Aynı kadro ile yapılan tıraş yine aynı şekilde başarılı geçti.

Tıraştan önce jilet üzerinde yapmış olduğum yüzey kontrolünde herhangi bir korozyon izine rastlamadım. Jilet aynı keskinlikte ve aynı konforda idi.

Burun altında ufak bir kesiğim oldu ama bu benim hatamdı. Açım yanlış idi. Sonuçta harika bir tıraş ve kusursuz alınmış yanaklar vs vs vs.

Uzun lafın kısısaı GSB yi inanılmaz uygun fiyatlara (rüyamda görsem inanmazdım) erişim imkanımız oldu. Bu vesile ile tekrar @toptantr ye teşekkür ederiz.

Geçtiğimiz hafta vermiş olduğum sözü tuttum. Bu akşam itibari ile yüklü bir sipariş (+24 kartela) vereceğim. Kendimin ve oğlumun (gelecekteki) jilet ihtiyacını tamamen kapatmış olacağım nasip olursa.

Geçmiş günlerde birkaç arkadaş bahsetmiş. Sitede jiletten başka uygun fiyatla başka ürünlerde var. Sepete onları da atmayı planlıyorum.

Syg & Svg.
Bizi bu site ile tanıştıran byalın kardeşimize teşekkür ederiz.
Ben de dahil bir çok üyemiz üç beş yıllık stok yaptı.
Şükür kavuşturana.

Az sonra denemesini yapacağım arkadaşlar. Bu jileti iyi tanırım, bakalım ne verecek bize.

448dfa40522d56198672f481c5c485a3.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(04/04/2020, Saat: 20:56)süreyya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizi bu site ile tanıştıran byalın  kardeşimize teşekkür ederiz.
Ben de dahil bir çok üyemiz üç beş yıllık stok yaptı.

Rica ederim. Tamamen şans eseri gördüğüm bu siteden hepimizin faydalanması çok güzel. Umarım yeni ürünler bu siteye gelir ve bundan yararlanmaya çalışırız.
(05/04/2020, Saat: 01:09)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şükür kavuşturana.

Az sonra denemesini yapacağım arkadaşlar. Bu jileti iyi tanırım, bakalım ne verecek bize.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorumunu bekliyorum abi
Tıraş aleti  
Bende geçen jilet ararken tesadüfen görmüştüm siteyi. Sahtedir falan deyip geçmiştim. Sonra kafama tekrar takıldı, sonra da forumda gördüm zaten.
Yukarıdaki yorumlara bakınca baya güvenilir bir siteye benziyor. Ürünler orjinal demi?
Evet orjinal komşum sıkıntı yok.
(05/04/2020, Saat: 03:19)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende geçen jilet ararken tesadüfen görmüştüm siteyi. Sahtedir falan deyip geçmiştim. Sonra kafama tekrar takıldı, sonra da forumda gördüm zaten.
Yukarıdaki yorumlara bakınca baya güvenilir bir siteye benziyor. Ürünler orjinal demi?
(05/04/2020, Saat: 03:57)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet orjinal komşum sıkıntı yok.

+1
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: