ToptanTr.com
Zam yaparlarsa eskiye satıcıya döneriz olur biter, denildiği gibi önemli olan iyi niyettir, zammın miktarı değil. Önce ticaret ahlakı ve iyi niyet, yoksa tıraş başına bir kaç kuruş daha pahalı jilet kullanacak kadar durumunuz iyi Allah'a şükür.
Şu anki fiyat politikasını sürdürüp ürün çeşitliliği artarsa kendileri kazanır. Bkz Amazon ilk açıldığında çok ucuza satmıyordu . Ama olumsuz yorum yapana para iadesi yapıp ürün sizde kalsın diyordu. Bir kaç yıla dünyanın en büyük e-ticaret sitesi oldular
Komşularım firma hangi kargo ile yolluyor acaba?
(01/04/2020, Saat: 10:48)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım girma hangi kargo ile yolluyor acaba?
Mng

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(01/04/2020, Saat: 10:49)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mng

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komşum.
Alanlar ben dahil en az 3 paket aldı gördüğüm kadarıyla. Sırf bu aldıklarımız nedeniyle az 2 yıllık stoğumuz oluştu. Mevcut stoklarımızda birlikte ki hiç de az değildir diye tahmin ediyorum, zam yapılması talebimizi büyük ölçüde azaltacaktır.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@ToptanTR bizi okuyor Smile
(01/04/2020, Saat: 11:02)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ToptanTR bizi okuyor Smile

Foruma katılması bizler için güzel haber. WinWin yapabiliriz. Smile Hiç kimse zaten satıcılarımızın zarar etmesi peşinde değil.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Firma forumu okuyup yüzde 10 gibi zam yapmış. Ben zamlı fiyattan almış bulundum. Fırsatçılığın böylesi. İstismarın bu kadarı. Artık bedava dağıtsa umurumda değil. Benim için ilk karşılaştığım kişiler her zaman 100 % olarak değerlendirmeye alınır. Bazıları anında kendilerini 0 a indirirler. Bknz. ismi lazım değil jilet satıcısı Angry Angry Angry Yolları açık olsun, ben artık o yolda yokum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Bence yüzde 10 zam var diye kızanlar iade etsinler de ellerindeki stok bitmesin lütfen iade edin ürünleri Smile

Bu arada benim “sahte” ürünlerim de geldi. Kendilerine bu kadar mükemmel sahte ürünler hazırlayıp gönderdikleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

Sahte olmadığı ortaya çıkınca üç kuruş zammı ticaret ahlakı olarak gören 200 TL’ye almaya devam etsin ben şahsen 4’te 1 fiyatına buradan almaya devam edeceğim Smile

30337766502fbd86ecaf3f014ed1e85b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Valla 4te 1 fiyatına bu güzel ürünlere sahip olmak çok çok iyi
Komşum katılıyorum noktasına kadar
keyifli tıraşlar
TEŞEKKÜRLER TOPTAN TR
(01/04/2020, Saat: 12:27)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence yüzde 10 zam var diye kızanlar iade etsinler de ellerindeki stok bitmesin lütfen iade edin ürünleri Smile

Bu arada benim “sahte” ürünlerim de geldi. Kendilerine bu kadar mükemmel sahte ürünler hazırlayıp gönderdikleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

Sahte olmadığı ortaya çıkınca üç kuruş zammı ticaret ahlakı olarak gören 200 TL’ye almaya devam etsin ben şahsen 4’te 1 fiyatına buradan almaya devam edeceğim Smile

30337766502fbd86ecaf3f014ed1e85b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: