En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx üstadımız sayesinde kavuştuğumuz yeni arkadaşlar. Teşekkürlerimi sunuyorum.

JQ8bjj.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(17/03/2020, Saat: 00:56)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx üstadımız sayesinde kavuştuğumuz yeni arkadaşlar. Teşekkürlerimi sunuyorum.

JQ8bjj.jpg
Güle güle kullanın yorumlarınızı bekliyoruz komşum.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/03/2020, Saat: 00:56)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx üstadımız sayesinde kavuştuğumuz yeni arkadaşlar. Teşekkürlerimi sunuyorum.
Komşum hayırlı olsun bir Cella fanı olarak kokusu nasıl yorum yapabilir misiniz

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
Teşekkürler.
Yeşil Cella'nın koku ve yapı bakımından klasik kırmızı Cella ile uzaktan yakından ilgisi yok. Sadece isim benzerliği Big Grin
Yapı olarak daha yumuşak, koku olarak ise direkt Loreal Aloe Vera suyu gibi, taze bir yeşil ot kokusu hakim ama böyle yeni kesilmiş çimen değil. Çok çok daha hafif ve taze. Dediğim gibi Loreal'in aloe vera suyu ikizi gibi.
"A Samurai always wears two swords."
(17/03/2020, Saat: 10:51)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler.
Yeşil Cella'nın koku ve yapı bakımından klasik kırmızı Cella ile uzaktan yakından ilgisi yok. Sadece isim benzerliği Big Grin
Yapı olarak daha yumuşak, koku olarak ise direkt Loreal Aloe Vera suyu gibi, taze bir yeşil ot kokusu hakim ama böyle yeni kesilmiş çimen değil. Çok çok daha hafif ve taze. Dediğim gibi Loreal'in aloe vera suyu ikizi gibi.
Teşekkürler komşum yorumunuz için sağlıkla kullanın

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
İmpa alışverişi,

KanYIo.jpg
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Mühle R89 Grande'yi yakından görmek beni oldukça mutlu etti.

Hızlı ve özenli paketleme için @Mühle Türkiye ekibine çok teşekkür ediyorum.

70-BBBA62-932-F-496-E-8-B69-E4-EB696-C9576.jpg

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.
(17/03/2020, Saat: 16:35)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle R89 Grande'yi yakından görmek beni oldukça mutlu etti.

Hızlı ve özenli paketleme için @Mühle Türkiye ekibine çok teşekkür ediyorum.

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.

Hayırlı olsun @batmanforever Volkan abi keyifli tıraşlar dilerim, iyi günlerde kullanSmile

@DenizKSK Denizcan komşum yeni ürünlerin hayırlı olsun keyifle kullan artik ayrı ayrı yorumlar alırızSmile
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: