Günün Tıraşı (SOTD)
(29/01/2020, Saat: 01:28)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun abi Wink malzemeler dıkşın dıkşın modunda.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Silah bulundurma ruhsatı isteseler yeri var bu kareye.. (:
779ee10da90790556561545afe4e285c.jpg

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Evet, Wild West gibi Smile Teşekkür ederim @ahbap Emrah.

Gecenin sessizliğinde tıraşın keyfi bir başka oluyor Smile Teşekkür ederim @mustbe Mustafa.

Batman gecelerin adamıdır Smile Teşekkür ederim @-mali Coşkun bey.

Aleti kaçak kullanıyorum @FearOfATG Caner Smile

Cella'nın bu serisi göz alıcı Smile Sıhhatler olsun @GartBnx Burak bey.

Tıraş olmuş olacak tüm komşularıma sıhhatler olsun
tüm komşularıma sıhhatler olsun.@batmanforever volkan abi keyifli tıraşlar
(29/01/2020, Saat: 11:20)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tüm komşularıma sıhhatler olsun.@batmanforever volkan abi keyifli tıraşlar

Çok teşekkür ederim @00serkan4300 Serkan.
Herkese sıhhatler olsun.

cdd0473a4732b006a7a3af637d372ec0.jpg

İlk TOBS kremimle bol köpüklü, tahrişsiz, hacı yağı kokulu Smile mis gibi bir tıraş oldu. Koku için üst nota şöyle, orta nota böyle, oryantal gibi tabirler kullansam mı diye düşündüm; ama koku hafızamıza kazınmış, hacı yağı kokusu tabiri ortada dururken diğerlerine hiç gerek kalmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@GartBnx üstat sıhhatler olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(28/01/2020, Saat: 22:31)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese sıhhatler olsun.

4aLXoS.jpg

Sıhhatler olsun komşum. Paylaştığınız fotoğrafta benim de uzun zamandır merak ettiğim bir sabun var Big Grin Gerçi o merakımı yenemeyip sabunu da aldım ama henüz elime ulaşmadı. Sabun hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz acaba? Teşekkür ederim şimdiden.
Cümleten sıhhatler olsun arkadaşlar.
@SKYBRAVE , içeriğine bakınca lanolin hariç diğer bileşenlerin hepsinin bitkisel ve doğal olduğu yazıyor. Koku olarak resmen vanilyayla bademin o çok baskın kokusunu dizginlemişler, çok hoş bir denge olmuş. Normalde badem kokusunu sevmem, hele Cella'nınki gibi baskınsa hiç sevmem fakat bu sabunun kokusu oldukça hoş. Bir MdC olmasa da çabucak köpük yapılabiliyor, kurumaya meyilli de değil fakat hangi özelliği öne çıkıyor derseniz bence hiçbiri ortalamanın üzerinde değil. Sanırım ben hayvansal yağ bazlı sabunları daha çok seviyorum, daha kaygan, daha koruyucu, genel performans olarak daha üstün geliyorlar. Sabunu fazla da kullanmadım açıkçası, en fazla uzun aralıklarla beş keredir, o nedenle yazacaklarım bu kadar Smile
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(29/01/2020, Saat: 16:07)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @SKYBRAVE , içeriğine bakınca lanolin hariç diğer bileşenlerin hepsinin bitkisel ve doğal olduğu yazıyor. Koku olarak resmen vanilyayla bademin o çok baskın kokusunu dizginlemişler, çok hoş bir denge olmuş. Normalde badem kokusunu sevmem, hele Cella'nınki gibi baskınsa hiç sevmem fakat bu sabunun kokusu oldukça hoş. Bir MdC olmasa da çabucak köpük yapılabiliyor, kurumaya meyilli de değil fakat hangi özelliği öne çıkıyor derseniz bence hiçbiri ortalamanın üzerinde değil. Sanırım ben hayvansal yağ bazlı sabunları daha çok seviyorum, daha kaygan, daha koruyucu, genel performans olarak daha üstün geliyorlar. Sabunu fazla da kullanmadım açıkçası, en fazla uzun aralıklarla beş keredir, o nedenle yazacaklarım bu kadar Smile

Cevabınız için teşekkür ederim. İlk cümleleriniz olumlu başlayınca yükselen beklentim sonraki cümlelerde yerini biraz hayal kırıklığına bıraktı Big Grin Ben de sizin tersinize hayvansal yağ bazlı sabunlardan uzak durmaya çalışıyorum. Bu sabun biraz da bundan dolayı ilgimi çekmişti. Bu sabunla birlikte bir tane de Soap Commander almıştım. Durumu onunla dengeleriz umarım Smile Tekrardan sıhhatler olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,736 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,370 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,568 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,813 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,259 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,036 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: