Günün Tıraşı (SOTD)
@JohnLocke üstat sizi masrafa sokmak istemem; ama fena bir fiyat değilmiş Smile Dayanamayacağım, alacağım diyorsanız, daha az masraflı olacak bir rumuzla da değiştirebilirim. Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[quote='matrakçı' pid='250357' dateline='1578928979']
@JohnLocke üstat sizi masrafa sokmak istemem; ama fena bir fiyat değilmiş Smile Dayanamayacağım, alacağım diyorsanız, daha az masraflı olacak bir rumuzla da değiştirebilirim. Smile

Benim rumuzun etkisi sadece Google > Lost 1. Sezon 1. Bölüm olabilecekken sizinki evet bir miktar masrafa yol açabilecek bir rumuz Smile Esprili yanıtınız icin teşekkür ederim, iyi tıraşlar komşum.
@JohnLocke

Rica ederim üstat, hoş sohbet için ben teşekkür ederim. Keyifli tıraşlar.

(13/01/2020, Saat: 18:40)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolasın kardeşim Serdar selamını iletti . Sabunu Serdar aldı epey de zaman oluyor alalı nereden aldığını bilmiyorum . Abi al şunu bir kullan dedi MdC varken elimiz gitmez dedim ısrar ederken üstadı muhterem @AKadir ağabeye kilitledim  bana şimdi gelmez dedim şimdi aramızda gölet gölet gezip duruyor .

Cevaptan anladığım kadarıyla sabunu baya beğenmişsiniz. Benim gözümde MdC'nin hala çok ayrı bir yeri var ama işte sabun malum çok pahalı. Her ne kadar fiyatını hak ettiğini düşünsem de yeniden alabilir miyim bilemiyorum. MdC kalitesine yakın ve içerik olarak da temiz alternatifler bulmaya çalışıyorum. Aklımda bunun haricinde bir iki alternatif (Soap Commander ve The Sudsy Soapery vb.) var aslında ama Amerika'da satılan ürünler. Teşekkür ediyorum, güzel günlerde kullanın Abi.
(13/01/2020, Saat: 19:52)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevaptan anladığım kadarıyla sabunu baya beğenmişsiniz. Benim gözümde MdC'nin hala çok ayrı bir yeri var ama işte sabun malum çok pahalı. Her ne kadar fiyatını hak ettiğini düşünsem de yeniden alabilir miyim bilemiyorum. MdC kalitesine yakın ve içerik olarak da temiz alternatifler bulmaya çalışıyorum. Aklımda bunun haricinde bir iki alternatif (Soap Commander ve The Sudsy Soapery vb.) var aslında ama Amerika'da satılan ürünler. Teşekkür ediyorum, güzel günlerde kullanın Abi.

Aslında pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim . Birebir alternatif olmasana biliyorsun ki benim gözümde MdC alternatifi yok . Diğer sabunları Serdarın ısrarı ile deneyip kullanıyorum . Uzaklara da bakmana hiç gerek yok . İmpa Mustafa kardeşimiz ne güne duruyor . Saponifico gayet güzel sabun . Şuan stoklarda olmayanlar pek yakında olur . Ayrıca güzel bir markanın daha sabunu gelecek bekle derim .
(13/01/2020, Saat: 20:14)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim .  Birebir alternatif olmasana biliyorsun ki benim gözümde MdC alternatifi yok . Diğer sabunları Serdarın ısrarı ile deneyip kullanıyorum . Uzaklara da bakmana hiç gerek yok . İmpa Mustafa kardeşimiz ne güne duruyor . Saponifico gayet güzel sabun . Şuan stoklarda olmayanlar pek yakında olur . Ayrıca güzel bir markanın daha sabunu gelecek bekle derim .

Ben yanlış anlamışım demek ki Smile Alternatiften kastım aslında MdC ayarına yakın bir şeylerdi. Yoksa benim gözümde de MdC'nin bir alternatifi yok. SV zamanında kullandığım ve çok sevdiğim bir sabun. Hem performans hem de koku bakımından. Aslında insan bazen ister istemez farklı şeyleri denemek istiyor. Biraz da bu yüzden arayış içerisine girmiştim. İmpa'yı takip edelim bakalım sürpriz neler gelecek Smile
Timeless yeni sap geldi. Şimdi renk birebir.
Ayrıca 0,95 open comb bana çok uygun. Tertemiz tahrişsiz traş veriyor
Bir ara inceleme yapacağım

204da16830fb8deeba46c4ecc0cedb78.jpg

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
1578936057100.jpg
Wolfman WR2 1.55 DC - Efrasyab Tatli Badem & Balm - SImpson Synthetic - Cloud
Tüm komşularıma sıhhatler olsun.
Alet: razorock gc .68
Sabun: speick
Fırça: osaka23 hand made shaving brush başlığı altında paylaşımı yapılan, 24 mm shd manchurian fan knot fırça.
onur komşumun eline sağlık her açıdan çok başarılı bir fırça, çok beğendim.
@batmanforever
@turkoglum13
@osaka23
Komşularıma selamlar

20200113-210556.jpg

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@SKYBRAVE  @ArdıçKatranı
Şu ordekliyi birde ben kullanabilseydim, yorum yapardım ammee aldılar elimden döverek zorla Big Grin
Çok pis dövdüler.
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,176 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,139 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,984 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,181 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,172 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,115 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,079 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,904 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,167 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: