En Son Ne Aldınız ?
Almanya'dan ciciler geldi

bb398e54953073cc4f93c181731295b6.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/12/2019, Saat: 15:47)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zorlu bir aya rağmen indirime dayanamadım ve bu güzel fırçayı aldım çok hoş gerçekten ama çok feci kokuyor direk koku giderme işlemine başlayacağım ve razorusta böyle birşey yaşamam beni üzdü iki paket de denemelik jilet istemiştim kutunun üzerinde yazmasına rağmen kutuda yoktu unutulmuş canları sağolsun ama üzüldüm açıkçası iletişim kuracağım 41693f8ce5d695cf135c3240ce67ff7d.jpg

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok yardımcı oldular sağolsunlar iyi ki var razorus

Komşum merak etmeyin koku zamanla geçiyor...ben aliden almıştım..koku berbat ama fırça harika...ilk başlarda el sabunuyla ve tıraş sabunuyla köpürttüm,duruladım..koku hafifleyince yüzümde de kullanmaya başladım..şu an koku yok..çok memnunum..Türk satıcıyla ilgisi yok,üretici sanırım işlemden geçirmiyor pek..
Ama harika fırça,uygun fiyat...güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(23/12/2019, Saat: 19:40)asunbul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almanya'dan ciciler geldi

bb398e54953073cc4f93c181731295b6.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum clubman için yorumlarınızı merak ediyorum. Kullanmaya başladığınızda yazarsanız mutlu olurum
Ölmemek elimizde değil ki bizim,                      
İyi yaşamamak beni tek korkutan.
Rw1jdY.jpg

Razorus'tan ..
Tüm komşularımız yeni aldığı ürünleri hayırlı olsun
Photo 
razorus-siparis-23.12.2019.jpg

Bugün elime ulaşan Razorus siparişim. Arka sabun hediyesi ile.
Soldaki askerler @Efrasyab komşumuzdan aldığım sabunlar (lanolinli, kantaronlu ve hediyelik Türk kahveli sabun). Sağdakiler de Razorus'tan aldıklarım.

9c6257d95223537441cd1a0e4c0ab44e.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
M1mPqM.jpg
@ahbap komşum hayırlı olsun orduyu sağlam askerlerden kurmuşsun Smile
(25/12/2019, Saat: 10:42)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahbap komşum hayırlı olsun orduyu sağlam askerlerden kurmuşsun Smile

Teşekkürler komşum, ordu hücuma hazır Smile

@dimitraki komşum yeni ürünleri iyi günlerde kullanın.
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: