En Son Ne Aldınız ?
(20/12/2019, Saat: 16:22)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan Emre kardeşim. MdC lerim ve TOBS gelmiyor olsaydı, ve de senden SV almamış olsaydım senden önce davranırdım. Gerekirse değişir kullanırız

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen de güle güle kullan abi Smile

Elbette

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Hayırlı olsun yeni alınınanlar. İyi günlerde kullanın.
(20/12/2019, Saat: 14:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunler hayırlı olsun tum dostlara, jiletlerle fırcalarla renk gelmis sayfaya.

Burak kardesimin ozel yapım celik pirinc fırca sapını alarak, Gem kafası ile kendime franken razor yaptım degisik oldu. Ucundan steampunk havası hissettim.

49247099796_62e6bce886_c.jpg[/url]
Çok düşündüm almadım, sizde görünce hafiften bir pişmanlık oldu şimdi. Güzel bir set olmuş, hayırlı olsun.
(20/12/2019, Saat: 14:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunler hayırlı olsun tum dostlara, jiletlerle fırcalarla renk gelmis sayfaya.

Burak kardesimin ozel yapım celik pirinc fırca sapını alarak, Gem kafası ile kendime franken razor yaptım degisik oldu. Ucundan steampunk havası hissettim.

49247099796_62e6bce886_c.jpg[/url]
Bu kadar uyum olur. Serdar Bey her konu da mahirsiniz maşallah. Profil resmi boşuna değil yani.

İyi günlerde kullanın inşallah.

polsiver jilet,cella ve arko sabun impa ticaret.Edwin jagger 3 one 6 ve krem balsam numune si giftsandcare den. giftsandcare en güvendiğim yabancı site.Sipariş lerim 1 haftada elime geçiyor.
kl.jpg
(20/12/2019, Saat: 17:03)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: polsiver jilet,cella ve arko sabun impa ticaret.Edwin jagger 3 one 6 ve krem balsam numune si giftsandcare den. giftsandcare en güvendiğim yabancı site.Sipariş lerim 1 haftada elime geçiyor.

3one6 hakkettigi ilgiyi goremeyen, cok guzel bir alet. Etkinligi, konforu, jiletin oturmasi, dengesi, agirligi vs vs hepsi bence cok iyi.
Hayirli olsun, umarim memnun kalirsiniz. Smile
(20/12/2019, Saat: 19:39)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3one6 hakkettigi ilgiyi goremeyen, cok guzel bir alet. Etkinligi, konforu, jiletin oturmasi, dengesi, agirligi vs vs hepsi bence cok iyi.

Teşekkürler. İnşallah memnun kalırım. Bu akşam deniycem.
(20/12/2019, Saat: 19:39)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3one6 hakkettigi ilgiyi goremeyen, cok guzel bir alet. Etkinligi, konforu, jiletin oturmasi, dengesi, agirligi vs vs hepsi bence cok iyi.

Aynen katılıyorum. İlave olarak kullandığım tüm aletler içinde en jilet seçmeyen alet diyebilirim.
Hayırlı olsun komşum.

Badger&Blade de bazı negatif yorumlar okudum, o nedenle getirtmedim.

Sizin yorumlarınız değerli bizim için.

İyi günlerde kullanın.

Renk cümbüşünü görüp etkilenmemek elde değil. İhtiyaç da hasıl olmuştu bugüne kısmetmiş, verdim siparişi gitti.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: