En Son Ne Aldınız ?
(20/12/2019, Saat: 11:56)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de razorustan böyle çeşit sepeti yapıp alasım var ama o kadar jilete ne zaman nasıl sıra gelecek bilemediğim için kendimi tutuyorum Smile

Verdim siparişi, 1 şişe de şu Sterimedendo dezenfektan sıvısından ekledim. Aslında oydu esas istek ama şu bayram şekeri kıvamındaki jiletler çok şirin gözüktüler gözüme, elimde olmayan tüm çeşitlerden potpori şeklinde ortaya karışık ekledim pakete   Confused
"A Samurai always wears two swords."
(20/12/2019, Saat: 13:09)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Verdim siparişi, 1 şişe de şu Sterimedendo dezenfektan sıvısından ekledim. Aslında oydu esas istek ama şu bayram şekeri kıvamındaki jiletler çok şirin gözüktüler gözüme, elimde olmayan tüm çeşitlerden potpori şeklinde ortaya karışık ekledim pakete   Confused

Hayırlı uğurlu olsun. Sanırım ben de sipariş geçeceğim Smile
So far so good..
Zehri saldık Big Grin Allah affetsin komşular Smile
Biz de duramadık yeni çeşitleri almadan f0eb3d3dd73123a0f0ca410832653ff3.jpg
(20/12/2019, Saat: 13:51)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz de duramadık yeni çeşitleri almadan

Hey maşallah Razorus sayesinde ortalık renk cümbüşü olduSmile @kirmizibalik komşum keyifle kullan yeni ürünlerini, cadı fındığını merak ediyordun muradına ermişsin yorumlarını bekliyorum.
Demek ki razorustaki şekerlerin renklerine cazibesine kanıp elde o kadar jilet varken sipariş geçen tek ben değilmişim Big Grin
Güle güle kullanın hepiniz. Benimkiler de yarına gelir sanırım. Dün çıkmışlar Eskişehir’den yola..
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Yeni urunler hayırlı olsun tum dostlara, jiletlerle fırcalarla renk gelmis sayfaya.

Burak kardesimin ozel yapım celik pirinc fırca sapını alarak, Gem kafası ile kendime franken razor yaptım degisik oldu. Ucundan steampunk havası hissettim.

49247099796_62e6bce886_c.jpg[/url]
Tişikkirlir Sipirmin.
(20/12/2019, Saat: 14:12)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hey maşallah Razorus sayesinde ortalık renk cümbüşü olduSmile @kirmizibalik komşum keyifle kullan yeni ürünlerini, cadı fındığını merak ediyordun muradına ermişsin yorumlarını bekliyorum.

Teşekkürler @Sh@dow komşum, tabiki paylaşacağım ama bakalım ne zamana olur Smile

Herkesin yeni ürünlerini keyifle kullanması dileklerimle..
Yeni ürünleri güle güle kullanın dostlar

Burak abi sağolsun aşağıdaki geldi

311b7903e31d40368695fbf38aeb3b47.jpg

585cd81e59bcf419290c4f4c641da47f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan Emre kardeşim. MdC lerim ve TOBS gelmiyor olsaydı, ve de senden SV almamış olsaydım senden önce davranırdım. Gerekirse değişir kullanırız

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: