En Son Ne Aldınız ?
(19/12/2019, Saat: 17:43)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi satacak olursan ilk sirada ben oluyum o zaman dunden beri fotografina bakiyorum futurr falan ne varsa satarim rex yeter diger fircalarda gitse olur bu baska bisey...  Big Grin   Big Grin    Big Grin

Abi istersen alalım sana da
Brian ile yazışırım indirim vs için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(19/12/2019, Saat: 17:45)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi istersen alalım sana da
Brian ile yazışırım indirim vs için

abi spordan sonra eldeki fazlaliklara aksam bakiyim bi ortalama hesap yapiyim yaziyim.
Tamamdır

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
20191219-185151.jpg
Razorock Gc .84 ile olmasa da .68 ile tarikata katıldım
Maggard razors 24 mm sentetik fırça da çok hoşuma gitti.
Stirling bildiğiniz gibi, iki sabunun da kokusunu çok beğendim.
@astana71 cenk abime selam olsun, çok teşekkür ederim.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/12/2019, Saat: 15:46)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ürünlerin hayırlı, tıraşların keyifli olsun...

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Serkan1221 komşum çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

(19/12/2019, Saat: 20:05)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20191219-185151.jpg

@serkan4300 komşum game changer ailesine hoşgeldin çok keyifli tıraşların olucak inşallah tarikatın son üyesi oldun Smile Yeni sabunları ve fırçayıda keyifle kullan harika gözüküyorlar.
(19/12/2019, Saat: 20:05)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20191219-185151.jpg
@astana71 cenk abime selam olsun, çok teşekkür ederim.

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, güzel günlerde kullanın. Sabunları yurt dışından mı getirttiniz?

(19/12/2019, Saat: 21:43)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serkan1221 komşum çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

@serkan4300 komşum game changer ailesine hoşgeldin çok keyifli tıraşların olucak inşallah tarikatın son üyesi oldun Smile Yeni sabunları ve fırçayıda keyifle kullan harika gözüküyorlar.
Tesekkur ederim komşum tarikatı genişletelim

(19/12/2019, Saat: 22:01)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim komşum tarikatı genişletelim

Kesinlikle Smile detaylı yorumunu mutlaka bekliyorum keyifli tıraşların daim olsun komşum.
(19/12/2019, Saat: 21:54)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, güzel günlerde kullanın. Sabunları yurt dışından mı getirttiniz?

Hepsi yurtdışından gelen bir arkadaşımız ile geldi.alet italianbarber den, digerleri ise maggardrazors den komşum

(19/12/2019, Saat: 22:04)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsi yurtdışından gelen bir arkadaşımız ile geldi.alet italianbarber den, digerleri ise maggardrazors den komşum

Anladım, teşekkür ederim komşum. Kargoyla getirttiyseniz gümrüğe takılmadan gelen sabunların sayısında bu ara artış mı oluyor, acaba ben de getirtmeyi denesem mi diye düşünüyordum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: