En Son Ne Aldınız ?
(18/12/2019, Saat: 21:25)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla denedim de
Yumuşak ama backbone iyi
Çok beğendim
Executive Brian  bunu al ömür boyu tek fırça kullanırsın demişti
Haklıymış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

abi ben bi heveslendim sonra fiyati 185 sterlin olaraķ hesapladim amannnn neyse cokta şaapmamak lazim dedim kendi kendime... Big Grin
@Aedan Hayırlı olsun fırca kardes. Zevkli tırasların olsun.

Bu arada Aedanın fırca gibi yeni tarz porsuk benzeri sentetikler cıkmıs bilginiz olsun.
49240242431_3fd88abdb4.jpg

Konuyu kirletmeyelim, uygun bir konu bulursanız oraya tasıyalım, orada sohbetini yaparız ilginizi cekerse.
Tişikkirlir Sipirmin.
(19/12/2019, Saat: 02:45)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi ben bi heveslendim sonra fiyati 185 sterlin olaraķ hesapladim amannnn neyse cokta şaapmamak lazim dedim kendi kendime... Big Grin

Üstadım kargo dahil 155 sterline falan geliyor vergi olayı da ayarlanıyor

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
dikdik_s Sağol abi

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
@osaka23 Teşekkür ederim; benim en sevdiğim sabunlar arasında değil, en sevdiğim sabundur kullandığım bütün sabunlar arasında. Sabundan beklediğim bütün özelliklerin (koruyuculuk, kayganlık, kolayca dolgun köpük yapılabilmesi, köpüğün kurumaması, tıraş sonrası hissi) ortalamasını kendimce aldığımda üzerine sabun yok.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(19/12/2019, Saat: 11:35)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @osaka23 Teşekkür ederim; benim en sevdiğim sabunlar arasında değil, en sevdiğim sabundur kullandığım bütün sabunlar arasında. Sabundan beklediğim bütün özelliklerin (koruyuculuk, kayganlık, kolayca dolgun köpük yapılabilmesi, köpüğün kurumaması, tıraş sonrası hissi) ortalamasını kendimce aldığımda üzerine sabun yok.

Hocam chisled face i denemenizi de oneririm Smile
(19/12/2019, Saat: 12:35)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam chisled face i denemenizi de oneririm Smile

O da iki üç hafta önce geldi sanırım; denedim birkaç kere, çok beğendiğimi de yazmıştım 'SOTD' fotosuna ek olarak.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Güzel bir Razorus alışverişi oldu Smile Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun, keyifle kullanın inşallah.

20191219-132351.jpg
(19/12/2019, Saat: 15:38)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir Razorus alışverişi oldu Smile Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun, keyifle kullanın inşallah.

20191219-132351.jpg
Komşum ürünlerin hayırlı, tıraşların keyifli olsun...

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/12/2019, Saat: 07:49)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım kargo dahil 155 sterline falan geliyor  vergi olayı da ayarlanıyor

abi satacak olursan ilk sirada ben oluyum o zaman dunden beri fotografina bakiyorum futurr falan ne varsa satarim rex yeter diger fircalarda gitse olur bu baska bisey...  Big Grin   Big Grin    Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: