En Son Ne Aldınız ?
Benimde tek sabun olarak verdiğim siparişler hep geçti, 5-6 sipariş olmuştur .
Aftershave vs gibi sıvı ürünler almamaya çalışın risk artıyor .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(18/12/2019, Saat: 23:20)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde tek sabun olarak verdiğim siparişler hep geçti, 5-6 sipariş olmuştur .
Aftershave vs gibi sıvı ürünler almamaya çalışın risk artıyor .
Aynı siparişte birkaç sabun verdiniz mi?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet 2 kere 2 şer adet almıştım . Maggard dan , ama referans olmasın şans işi biraz Smile
@MetsGo, @Razorlazer teşekkürler bilgilendirme için. Benim anlamadığım nokta zaten paketin ya da kolinin üzerinde "sabun" olduğu yazmıyor mu? Görevli bunu gördüğü halde geçiriyorsa gerçekten insaf etme durumu söz konusu.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(18/12/2019, Saat: 23:36)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet 2 kere 2 şer adet almıştım . Maggard dan , ama referans olmasın şans işi biraz Smile
Şansıma güvenmem pek ama küçük bir denemeye değer komşum. Sağolun

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@onur7 komşum evet kozmetik yasak ama biraz empati kurunca sabunu o an o gruba sokmama ihtimalini yüksek görüyorum . Akla makyaj parfüm vs geliyor ilk .
Ayrıca yurtdışından Kargo ile sabun kaç kişi alıyordur , dikkat çekmiyor olabilir .
Dediğiniz gibi insafda sözkonusu olabilir
Sonuçta esnek olmaları bizim için iyi bir şey Smile
Çok teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(18/12/2019, Saat: 23:52)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onur7 komşum evet kozmetik yasak ama biraz empati kurunca sabunu o an o gruba sokmama ihtimalini yüksek görüyorum . Akla makyaj parfüm vs geliyor ilk .
Ayrıca yurtdışından Kargo ile sabun kaç kişi alıyordur , dikkat çekmiyor olabilir .
Dediğiniz gibi insafda sözkonusu olabilir
Sonuçta esnek olmaları bizim için iyi bir şey Smile
Teşekkürler bilgilendirme için hocam, aklımın bir köşesinde bulunsun söyledikleriniz.

(18/12/2019, Saat: 18:52)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum. Tabii kullandıktan sonra seve seve yorumlamaya çalışırım. İlk geldiğinde iki kez köpürtüp duruladıktan sonra içinden 5-6 tane şeffaf batıcı kıl temizledim, ortasında biraz daha var gibi duruyordu; ama şimdilik soğuk su içinde dolapta beklemeye aldım. 3 gün bekletip break-in hızlandırmayı deneyeceğim. Bu arada ben de bu fırçayı alırken @onur7 komşumuzun 610 incelemesinden faydalandım ( http://www.geltir.com/showthread.php?tid=11430 ). Kıl yapıları ve uzunlukları aynı, sadece sapları farklı. Akrilik sap daha kısa diye ben bunu tercih ettim; ama sanırım bu da biraz daha kaygan. Saygılarımla.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam hayırlı olsun. Yazdıklarımının işe yaramasına sevindim açıkçası, iyi günlerde kullanın. Ben çok memnunum 610'dan umarım mahçup etmez Smile

(18/12/2019, Saat: 21:39)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maggard Razors'dan aldım, 20 günde geldi. Toplam 28 TL  vergi ödedim.

x3OObS.jpg

Gerek kokusu olsun gerek de performansi olsun en cok sevdigim sabunlar arasinda yer etmisti hayirli olsun Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: