En Son Ne Aldınız ?
Ben 34C ve Progressle çok beğeniyorum. DE89’la kullanırken aynısını söyleyemeyeceğim ama.
Haftaiçi hergün tıraş oluyorum ve perşembe, cuma günleri iki gün Isana kullanıp atıyorum. Uzun sakalda pek tercih edilemeyebilir ama günlük sakalda bence harika. Çok keskin olmasa da zorlanmadan tertemiz tıraş veriyor ve tahriş, kıl kökü zedelemesi gibi durumlara hiç sebebiyet vermiyor. Tıraş sonrası yumuşaklık hissiyatı rakipsiz. Fakat 15 Lira fiyat bence çok pahalı. Arada sırada 10 Liraya düşüyor ve o zamanlarda üç beş kutu alıp dolaba atıyorum.
77648dde817804ad6cb6e6e2141b0a4b.jpg
Yeni başlıyorum, çok heyecanlıyım : )

2Op3Mq.jpg
tqSRTz.jpg
(14/12/2019, Saat: 20:18)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kullandıktan sonra performansını yazar mısınız?

Komşum merhaba biraz önce isana jileti kullandım. İki günlük sakalda 2 perde tıraş oldum. Keskinliği tatmin edici. Yüzde akıyor. Konforlu buldum. Tıraş sonrasında yüzde güzel pürüzsüz bir his bırakıyor. Ben kullanırım.
Ölmemek elimizde değil ki bizim,                      
İyi yaşamamak beni tek korkutan.
(16/12/2019, Saat: 00:38)hardhungry Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum merhaba biraz önce isana jileti kullandım. İki günlük sakalda 2 perde tıraş oldum. Keskinliği tatmin edici. Yüzde akıyor. Konforlu buldum. Tıraş sonrasında yüzde güzel pürüzsüz bir his bırakıyor. Ben kullanırım.

Teşekkür ederim komşum indirimler de denk gelirsem mutlaka deneyeğim.
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun. Keyifle kullanın.
İmpa'dan aldıklarım..

66cd870bcd261cf0cc187dbbda1d8922.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(16/12/2019, Saat: 01:06)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum indirimler de denk gelirsem mutlaka deneyeğim.
Rossman da indirim olmuş .Jilet 10.49 TL

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Razorus ve İmpa siparişlerim, Mavi Astra lar İmpa dan, diğer jiletler Razorus tan.
iWThxt.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: