En Son Ne Aldınız ?
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun severek kullanırsınız inşallah.

@kirmizibalik komşum Mühle 25mm silvertip sentetik çok şık görünüyor, anlaşılan stoğunu bitiren siz oldunuz umarım performansını beğenirsiniz Smile
(30/11/2019, Saat: 08:41)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun severek kullanırsınız inşallah.

@kirmizibalik komşum Mühle 25mm silvertip sentetik çok şık görünüyor, anlaşılan stoğunu bitiren siz oldunuz umarım performansını beğenirsiniz Smile
Son stok bitirici Taylan hocama hayırlı olsun diyelim. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(28/11/2019, Saat: 17:47)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ümit bey @PisPorsuk komşum bunu gilette yeni mi üretmiş kuru jilet falan hep güncel nedir bu aletin modeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@-mali komşum yeni üretmemişler
bildiğin Mühle R89 un kafayı almışlar,
klasik gillette sap ve klasik gillette kutusu
hooop janjanLı paketle
al sana Gillette yıllar sonra klasik tıraş pazarına döndü
resim ekliyorum
üstteki mühle r89
alttaki yeni gillette HeritaGe
dikkat ederseniz iki kapakta içinde 4 yazıyor, tamemen aynı kafalar

28b500babbe4a56aaebfd483077ee261.jpg57500a5805f8face9db539081757cddf.jpg
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
r89 la bizi kandırmaya çalışması milyar dolarlık şirket gilette e yakışmamış. Ne yani istese güzel bir alet üretemez miydi?

(30/11/2019, Saat: 15:18)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: r89 la bizi kandırmaya çalışması milyar dolarlık şirket gilette e yakışmamış. Ne yani istese güzel bir alet üretemez miydi?

Komşum bu sadece ben de varım mesajı. Piyasadan alacağı geri bildirimlere göre belki ileride tekrar kendi modellerini üretebilirler kanaatimce.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paylaşımlarınız için teşekkürler beyler yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanın çok şıklar.

@Kaçak komşum öyle olabilir demekki dünyada geleneksel tıraşa ilginin arttığını gösteriyor ama genede orjinal bir ürünle ve iyi bir tanıtımla piyasaya girebilirdi

Teşekkür ederim @Sh@dow ve @FearOfAtg komşularım. Daha iyileri sizlerle olsun.

Herkes yeni ürünlerini keyiflice kullansın komşularım.
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun
Seviyorum böyle ince düşünen firmaları. Kutu içinden tek kullanımlık balsam çıktı. Bu arada koku eski tarz "old school" bir koku. 70'lerin maskülenleri gibi, ki zaten bu marka da eski kafalı bir antika. Yaklaşık 5-6 yıl öncede kullanmıştım. Black Friday ayağına uyguna bulunca aldım bir tane. Yolda da bir tane Zino var gelen.

20191202-130149.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(30/11/2019, Saat: 15:18)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: r89 la bizi kandırmaya çalışması milyar dolarlık şirket gilette e yakışmamış. Ne yani istese güzel bir alet üretemez miydi?

+1000

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun. İyi günlerde kullanılsın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: