En Son Ne Aldınız ?
@forevermore07 iç yüzey pürüzsüz komşum kabartma yok. bence köpürtme için uygun değil ama sabun yüklemek için güzel fırça rahatça çevrilir. köpürtme kabı olarak göveç kabı kullanıyorum son 1 2 aydır çok güzel oluyor tavsiye ederim komşum.
(22/11/2019, Saat: 14:26)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @forevermore07 iç yüzey pürüzsüz komşum kabartma yok. bence köpürtme için uygun değil ama sabun yüklemek için güzel fırça rahatça çevrilir. köpürtme kabı olarak göveç kabı kullanıyorum son 1 2 aydır çok güzel oluyor tavsiye ederim komşum.

Ben yanlış gördüm demek ki fotoğraftan, ben köpürtmek için eski bir emaye tas kullanıyorum tabanında kabartmaları var çok memnunum
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Plastik kapaklı kaplar koku yapmıyor mu? Plastik kapaklı cam kaba bastığım tek sabunda sanki plastiğin kokusu sabuna sinmiş gibi hissediyorum ben. Biraz ekonomik olsalar mantar kapaklılar sanki çok daha iyi olur gibi..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(22/11/2019, Saat: 14:40)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Plastik kapaklı kaplar koku yapmıyor mu? Plastik kapaklı cam kaba bastığım tek sabunda sanki plastiğin kokusu sabuna sinmiş gibi hissediyorum ben. Biraz ekonomik olsalar mantar kapaklılar sanki çok daha iyi olur gibi..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galiba alırken kaliteli plastikten mamül ürünleri tercih etmek gerekir benim aldığım kaplar kendisi de kapağı da plastikti ucuz olmasına rağmen bulaşık makinesine derin dondurucuya gıdayla temasa uygun bpa free ürünlerdi yaklaşık bir aydır bir koku sorunu yaşamadım ama uzun vadeyi bilemem tabi komşum
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(22/11/2019, Saat: 14:26)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @forevermore07 iç yüzey pürüzsüz komşum kabartma yok. bence köpürtme için uygun değil ama sabun yüklemek için güzel fırça rahatça çevrilir. köpürtme kabı olarak göveç kabı kullanıyorum son 1 2 aydır çok güzel oluyor tavsiye ederim komşum.

Komşum, Youtube'da bir ABD'linin kullandığını görüp "Bizim küçük güveç kabını nereden bulmuş ki?" diye düşündüğümü hatırlıyorum. Müthiş fikir!
Ben de bambu çerezlik kullanıyorum.
@tanios74 elimde hazır foto vardı paylaşayım.bu kapta köpük yapmak çok zevkli oluyor. Ayrıca plastik kapaklar koku yapabilir mi sabunlarda belki ama ben koku alamadım henuz belki birkac ay sonra olur.10c812fc1652a062b12f705cbe607dca.jpg89edbc4dceca60ae377893b827ea7d96.jpg

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ankara'da Ulus turunda aldıklarım; jiletler ve kantaşı Alsancak hanı Han Hırdavat'tan, Mühle tıraş kremi Mass Kzmetik'ten.a2f8a908b14fa9893652cc4fe3434038.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular, keyifli tıraşlarınız olsun.
Bugün sipariş verdim.152deb1fed12ebc99edc55d3bc9bf813.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular. Güzel günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: