En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
(10/11/2019, Saat: 13:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaglı ciltlisindir arko ile olabilirsin tırasını sorunsuz, ama biraz kuru veya hassas ciltliysen veya acemiysen al bir tobs kopugunun icine leblebi kadar ekle bak bakalım fark varmı. Oyle kullanımda seni 1 sene goturur. Tobs mu bulamadın, biraz proraso ekle dene bakalım fark varmı.
Akşam tobs kullandım. Proraso köpürtme kasesine biraz alıp birkaç damla da yumuşasın diye sıcağa yakın su ekledim. Her yerine temas etsin diye kaseyi biraz sallayım dedim ve derken daha köpük oluştu. Fırçasız köpürme özelliği var bu sabunun.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
duşdan sonra tıraş bana göre değil, r41 oyuncak değil, sudacremi fazla sürersen pandomim sanatçısı gibi dolaşırsın Big Grin
(13/11/2019, Saat: 15:35)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: duşdan sonra tıraş bana göre değil, r41 oyuncak değil, sudacremi fazla sürersen pandomim sanatçısı gibi dolaşırsın Big Grin

ayrıca;
sudocrem askerde iken yemin törenine kadar hayat kurtarır Big Grin Big Grin
(13/11/2019, Saat: 16:17)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ayrıca;
sudocrem askerde iken yemin törenine kadar hayat kurtarır  Big Grin  Big Grin

Bende sudocremi hala geceleri yatmadan kullanırım başarılı bir krem.
De vergulde sabun pişmanlıkmış. Son 1 ay içinde sabunlara merak sardım. Bütçemin elverdiği ölçüde komşularımdan birkaç sabun topladım.
1-Tabac
2-Vergulde
3-MWF ( Siparişi verildi, bekliyorum)

Tabac ilk önce geldiği için önce onu denedim. Deneyiş o deneyiş. Elimde bulunan cella, proraso, Arko, Wilkinson sabunlar ile bir daha hiç tıraş olmadım. Sanırım aralıksız 1.5 hafta sadece tabac kullandım. Müthiş bir deneyimdi elimdeki sabunlara göre. Tıraş sırasında, sonrasında ne bir tahriş ne bir yanma vardı. Bugün vergulde sabuna bir bakayım dedim ve büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Koruma yok, tahriş var. Kokusu temiz ve sabuna benziyor ancak koruma olmadıktan sonra kokunun pek bir anlamı kalmıyor.
Ben de tabac in kokusunu sevmedim. Sabun özelliklerini sevdim ama
Geleneksel Tıraşa Tabac ile başladığım için kıyaslama yapamayacağım ama, hem kokusundan hem de kullanımından keyif aldığım sabun. Eşim de sevmiyor kokusunu, ama çocuklar da ben de hastasıyız.

Galiba sadece MdC olacak başka sabun denersem. @Samet kardeşim sayesinde hepsi.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aracı olmuş olduk @tarkaner üstadım. Tabac'ın kokusunu hanımlar genel olarak sevmiyor gibi Wink
Beyler de sevmeyebiliyor komşum Smile hanımlar genellemesi dışında kalalım Smile
Tabac yaşlı kokusu gibi hanı şöyle hacı misk kokusunu andırıyor . O sebeple hanımlar beğenmiyor . Biraz da üzere siniyor kokusu .

MdC kokuları kalıcı değildir tıraş sonrası yüzünü yıka geç kokudan eser kalmaz . Sonrasında buram buram koku arayanlar MdC ye yönelmesin . Kaliteli bir tıraş hissiyatı yaşamak isteyenlere MdC herzaman tavsiyemdir . Kayganlık, nemlendirme , köpük kalitesi , yastıklama ve tıraş sonrası post shave isteyenlere de tek tavsiyem MdC dir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: