Londra’dan ne alınır?
İyi akşamlar komşular. Önümüzdeki hafta sonu Londra seyahatim var bir hafta orada olacağım. Orada neler almam gerekir ve F/P olarak kaçırmamam gereken ürünler nelerdir. Sizden bilgi almak isterim. Kullandığım aletler EJ de89 - Mühle de89 ve Merkür Futur. Alet önceliğim olmasada önerilerinize açığım.
EJ’nin Çelik aletini alabilirsiniz ülkemizde mevcut değil su anda. Sabun, krem, as ülkemizde olmayan bir dolu ürün var. Tobs krem gelecek gibi durmuyor mesela. Razorock’un onlarca çeşidi var her sabunun tıraş sonrası ürünü de var.
https://youtu.be/jF2aXBMhOvk

Paul sizin icin onceden hazirlamis videoyu Smile

Bir de Kamil beye selamlarimizi iletirsiniz.

https://youtu.be/LsK5MoJZ75M
the bluebeards revenge jiletli ustura.
Ben de EJ 3one6 öneririm kesinlikle.
(11/11/2019, Saat: 20:35)Jonas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar komşular. Önümüzdeki hafta sonu Londra seyahatim var bir hafta orada olacağım. Orada neler almam gerekir ve F/P olarak kaçırmamam gereken ürünler nelerdir. Sizden bilgi almak isterim. Kullandığım aletler EJ de89 - Mühle de89 ve Merkür Futur. Alet önceliğim olmasada önerilerinize açığım.
Komşum ne alacaksanız internetten alacaksınız. Ona göre Program yapın. Kargo vs

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Londra'da önemli markaların mağazalarını ziyaret etmelisiniz bence.

Taylor of old bond street
74 Jermyn Street, London SWIY 6NP

Truefitt & Hill
71 St Jamess St., London SW1A 1PH

Geo F. Trumper
1 Duke of York Street, London SW1Y 6JP
9 Curzon Street, London W1J 5HQ

D.R. Harris
29 St. James’s Street, SW1A 1HD

Ürünleriyle ilgili forumda arama yapabilirsiniz.

49393245129cf2f2ea42bb2b9df6d0ff.jpg

Bir de mağazalarda bulunmayan ancak rahatlıkla ulaşabiliyorken, İngiltere bazlı iş yapan tıraş sitelerden adrese sipariş verip, gelirken valize atıp yanınızda ürün getirebilirsiniz. (Her yurt dışına giden geltir'linin stratejisi olmalı bence)

connaughtshaving.com
http://www.traditionalshaving.co.uk

Bu sitelerle ilgili forumda başlıklar mevcut.

İngiltere bazlı güzel bir artisan sabun markası var. Phoenix and Beau. Bunu da incelemenizi öneririm. http://www.phoenixandbeau.uk

Şimdiden iyi seyahatler dilerim
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(12/11/2019, Saat: 15:56)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Yurtdışından gelirken valizleri kontrol etmiyorlar mı ? Gümrük kanunu da okudum kozmetik olarak en fazla 2 ürün getirilebileceği yazıyordu. 10 sabun alıp geçirebilir miyiz gelirken ?
(12/11/2019, Saat: 16:00)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdışından gelirken valizleri kontrol etmiyorlar mı ? Gümrük kanunu da okudum kozmetik olarak en fazla 2 ürün getirilebileceği yazıyordu. 10 sabun alıp geçirebilir miyiz gelirken ?

Bunlar şans işi. Postayla siparişte olduğu gibi. Ben valizde getirilen ürünlerin, postayla gelen ürünlere göre çok daha düşük riskli olduğunu düşünüyorum. Bu sene başında bir yurtdışı seyahatimde, bir çanta ürün alışverişi yaptım. Valizim her hangi bir noktada gümrüğe takılmadı.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(12/11/2019, Saat: 16:00)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdışından gelirken valizleri kontrol etmiyorlar mı ? Gümrük kanunu da okudum kozmetik olarak en fazla 2 ürün getirilebileceği yazıyordu. 10 sabun alıp geçirebilir miyiz gelirken ?

@onurcakmak üstad zaten belirtmiş ama bu iş %100 tesadüf ve şans işi. Bu yaz İstanbul Yeni havalimanından 2 farklı destinasyona gerçekleştirdiğim uçuş dönüşlerinin birinde çantalar X-ray cihazına girerken, diğerinde hiç bir denetlemeye girmedim.
Hoş, oradaki gümrük muhafaza memurlarının tek takıldığı nokta alkol ve sigara. Ek olarak bir de belki abartılı miktarda olduğu takdirde çikolata????
"A Samurai always wears two swords."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Amerikadan ne alınır dimitraki 16 6,516 28/02/2021, Saat: 12:54
Son Yorum: atmacao
Lightbulb Knot Nereden Alınır theunnamed 3 4,147 15/09/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: dikdik_s
  Hırvatistan’dan ne alınır? batmanforever 5 3,023 25/07/2019, Saat: 10:40
Son Yorum: batmanforever
  Ozbekistandan nerden ne alinir dimitraki 1 2,242 20/08/2018, Saat: 10:24
Son Yorum: dikdik_s
  Portekiz-İspanya gezisinde nerden ne alınır? calexico 6 4,897 02/07/2016, Saat: 02:48
Son Yorum: msakalli
  Londra'da traş ekipmanı satan mağazalar? inceptum 12 16,204 16/10/2014, Saat: 23:45
Son Yorum: impaticaret
  merkur futur satin nerden alınır baran32 24 28,281 01/08/2014, Saat: 15:35
Son Yorum: onur98

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: